Strona główna » Kody » The Sims 4 » Kody The Sims 4 Zjawiska paranormalne

Kody The Sims 4 Zjawiska paranormalne

The Sims 4 Zjawiska paranormalne to osiemnaste akcesoria wydane do The Sims 4. Premiera rozszerzenia miała miejsce 26 stycznia 2021. Akcesoria wprowadzają do gry nowe zdolności parapsychiczne, które pozwalają Simom przeprowadzać własne seanse z kulą. Oprócz tego Simowie mogą badać zjawiska paranormalne w nowej karierze oraz przywoływać Kościldę. Kody do The Sims 4 Zjawiska paranormalne pozwalają na odblokowanie nowej umiejętności oraz na pozyskanie licencji badacza zjawisk paranormalnych.

Jak używać kodów do The Sims 4 Zjawiska paranormalne?

Wszystkie kody do The Sims 4 zjawiska paranormalne przedstawione w tym poradniku należy wpisywać do okna konsoli w grze. Aby włączyć konsole, należy wcisnąć na klawiaturze CTRL+SHIFT+C lub następujące przyciski na padzie R1+R2 i L1+L2. Aby korzystać z części przedstawionych tutaj kodów, należy uruchomić tryb zaawansowany. W tym celu należy kliknąć myszką w pole konsoli i wpisać kod: testingcheats true i zatwierdzić klawiszem Enter.

Kod na zdolności parapsychiczne

W akcesoriach The Sims 4 Zjawiska paranormalne pojawia się nowa umiejętność o nazwie Zdolności parapsychiczne. Jej maksymalne rozwinięcie pozwala na przeprowadzanie seansów z kulą oraz przywoływanie duchów i Kościldy – sprzątaczki kościotrupa. Aby rozwinąć nową umiejętność, należy wykonywać interakcje przy stole do seansów spirytystyczny. Kody do The Sims 4 Zjawiska paranormalne pozwalają odblokować umiejętności parapsychiczne w ciągu kilku sekund.

 • stats.set_skill_level minor_medium 5 – maksymalny poziom umiejętności parapsychicznych
The Sims 4 Zjawiska paranormalne kody

Kod na licencję i pracę badacza zjawisk paranormalnych

Aby podjąć nową karierę badacza zjawisk paranormalnych z pakietu akcesoriów The Sims 4 Zjawiska paranormalne, należy zdobyć specjalną licencję. Można ją uzyskać podczas przeprowadzania seansów wzywając Gudry’iego i prosząc go o dokument. Drugim sposobem jest po prostu kupienie licencji za 3 000 punktów szczęścia życiowego. Kody do The Sims 4 Zjawiska paranormalne pozwalają na odblokowanie licencji badacza zjawisk zupełnie za darmo i na odblokowanie nowej kariery.

 • traits.equip_trait trait_Freelancer_Career_ParanormalInvestigator_License – odblokowuje licencję badacza zjawisk paranormalnych, aby umożliwić podjęcie kariery badacza zjawisk
 • careers.add_career Paranormalinvestigator – Sim otrzymuję pracę badacza zjawisk paranormalnych
 • careers.remove_career Paranormalinvestigator – Sim traci pracę badacza zjawisk paranormalnych
 • careers.promote Paranormalinvestigator – awans w karierze badacza zjawisk paranormalnych
 • careers.demote Paranormalinvestigator – degradacja w karierze badacza zjawisk paranormalnych

Kod na zablokowane ubrania z The Sims 4 Zjawiska paranormalne

W The Sims 4 Zjawiska paranormalne można spotkać ducha Guidry’ego, który posiada specjalne ubranie składające się z eleganckiej marynarki i spodni w kant. Oprócz tego duch posiada unikalny kapelusz i eleganckie buty. Kody do The Sims 4 Zjawiska paranormalne pozwalają odblokować ubrania z akcesoriów. Należy pamiętać, aby kod wpisywać będąc w trybie tworzenia Sima.

 • cas.unlockbytag SP18 – odblokowuje zablokowane ubrania z The Sims 4 Zjawiska paranormalne

Kody na duchy z The Sims 4 Zjawiska paranormalne

Akcesoria o zjawiska paranormalnych pozwalają na zmienienie Sima w ducha na kilka godzin. Niektóre zmiany powodują, że Simowie mają dodatkowe interakcje społeczne lub stają się bardzo rozgniewani.

 • traits.equip_trait trait_Ghost_SeanceTable – dodaję cechę Duchowy guru i zmienia Sima w ducha
 • traits.remove_trait trait_Ghost_SeanceTable – usuwa cechę Duchowy guru i przywraca Sima do normalnej postaci
 • traits.equip_trait trait_HauntedHouse_Temperance – zmienia Sima w rozgniewanego ducha
 • traits.remove_trait trait_HauntedHouse_Temperance – usuwa efekt rozgniewanego ducha i przywraca Sima do normalnej postaci
 • traits.equip_trait trait_Guidry – zmienia Sima w ducha Guirdy’ego i dodaje specjalne interakcje
 • traits.equip_trait trait_Guidry – usuwa efekt ducha Guirdy’ego i zmienia Sima do normalnej postaci

Sprawdź kody do The Sims 4:

Sprawdź kody do dodatków:

Sprawdź kody do pakietów rozgrywki:

Sprawdź kody do akcesoriów:

5/5 - (46 ocen)
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody