Strona główna » Poradniki » The Sims 4 » Kody The Sims 4 Dzień w Spa

Kody The Sims 4 Dzień w Spa

The Sims 4 Dzień w Spa to drugi pakiet rozgrywki, który został wydany 14 lipca 2015. Rozszerzenie wprowadza spa o nazwie Doskonała Harmonia, w którym znajdują się stoły do masażu, sauny oraz wanny do kąpieli błotnej. Oprócz tego w obiekcie Simowie mogą uczyć się jogi na nowych matach i rozwijać umiejętność wewnętrznej harmonii. Jedyny kod do The Sims 4 Dzień w spa to ten na rozwinięcie nowej umiejętności.

Kod na wewnętrzną harmonię w The Sims 4

Wewnętrzna harmonia to umiejętność w The Sims 4 Dzień w Spa, która pomaga Simom złagodzić stres. Simowie mogą rozwijać tę umiejętność, ćwicząc jogę lub medytację , korzystając z masażu lub relaksując się w saunie. Zwiększenie umiejętności umożliwia Simom wykonywanie większej liczby pozycji podczas uprawiania jogi. Poniżej prezentujemy kod na wewnętrzną harmonię do The Sims 4 Dzień w spa.

  • ​stats.set_skill_level Major_Wellness 10 – maksymalny poziom wewnętrznej harmonii
the sims 4 kod na wewnętrzną harmonię

Gdzie wpisać kod do The Sims 4 Dzień w spa?

Kody do The Sims 4 Dzień w Spa należy wpisywać do specjalnego okna konsoli w grze. Aby aktywować konsolę, należy na klawiaturze wcisnąć następujące przyciski CTRL + Shift + C. Na konsolach okno należy aktywować, wciskając następujące przyciski na padzie: R1 + R2 + L1 + L2. W oknie, które pojawi się w lewym górnym rogu należy wpisać kod testingcheats true i zatwierdzić przyciskiem Enter.

5/5 - (44 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody