Strona główna » Poradniki » The Sims 4 » Jak odchudzić Sima w The Sims 4?

Jak odchudzić Sima w The Sims 4?

Jeżeli Sim zajada się dużą ilością jedzenia, nawet gdy nie jest głodny, może nabrać kilka zbędnych kilogramów. Dotyczy to żarówko dorosłych Simów jak i dzieci. Dlatego ważne jest, aby dbać o odpowiednie wyżywienie już od małego. W tym poradniku przedstawiamy jak schudnąć w The Sims 4 i jak odchudzić dziecko!

Jak schudnąć w The Sims 4?

W The Sims 4 jedzenie zbyt dużej ilości potraw oraz brak aktywności fizycznej może doprowadzić do nadwagi Sima. W takim przypadku warto zadbać, aby zrzucić odrobinę kilogramów, a może nawet wyrobić sobie odrobiny mięśni. Poniżej przedstawiamy 3 sposoby na schudnięcie w The Sims 4, które działają bez modyfikacji, więc działają na komputerach oraz konsolach!

Bieganie na bieżni i uprawianie joggingu

Najprostszym sposobem na schudnięcie w The Sims 4 jest bieganie na bieżni lub uprawianie joggingu na świeżym powietrzu. Wystarczy zakupić bieżnię w trybie kupowania. Dostępna jest ona w zakładce “Zajęcia i umiejętności > Aktywność”. Po zakupie wystarczy ustawić bieżnie w domu, a następnie kliknąc na nią i wybrać opcję “Ćwiczenia”. Bieżnia dostępna jest również za darmo – wystarczy wybrać się do miejskiej siłowni “Ruchy, Ruchy” w Wierzbowej Zatoczce lub do siłowni “Spalaj i buduj” w Oazie Zdrój.

jak schudnąć w the sims 4

Simowie w The Sims 4 mogą schudnąć także podczas uprawiania joggingu na świeżym powietrzu. W tym celu wystarczy kliknąć na Sima i wybrać opcję “Uprawiaj jogging”. Wysiłki Sima będą bardziej widoczne, jeżeli ma on rozwiniętą umiejętność sprawności fizycznej. Kod na maksymalny poziom sprawności fizycznej to: stats.set_skill_level Skill_Fitness 10.

Sprawdź: Kody na umiejętności The Sims 4

Zakup eliksiru na odchudzanie

Jednym z najszybszych sposobów na schudnięcie w The Sims 4 jest zakup specjalnego eliksiru na odchudzanie. Wystarczy przejść do zakładki “Aspiracje” i sprawdzić, czy Sim posiada przynajmniej 750 punktów satysfakcji. Jeżeli tak, należy przejść do sklepu z nagrodami i kupić eliksir “Szczupłość instant”. Jeżeli Sim nie ma wystarczającej liczby punktów, można użyć kodu na dodanie dowolnej liczby punktów: sims.give_satisfaction_points [liczba]

jak szybko schudnąć w the sims 4

Po zakupie przedmiot automatycznie zostanie umieszczony w ekwipunku Sima. Aby wypić eliksir na odchudzanie, należy otworzyć ekwipunek i kliknąć lewym przyciskiem myszy na butelkę z napojem, a następnie wybrać opcję “Wypij”. Po spożyciu sylwetka Sima zostanie znacznie odchudzona.

Sprawdź: Wszystkie kody do The Sims 4

Zjedzenie lodów o smaku diety

Gracze, którzy posiadają akcesoria The sims 4 Kuchnia na Wypasie mogą za pomocą jeszcze jednego sposobu odchudzić Sima w The Sims 4. Jest nim zjedzenie specjalnych lodów o smaku diety, które powodują zmniejszenie masy ciała u Simów. Aby przygotować lody, należy przejść do trybu kupowania i zakupić maszynę do lodów “Słodyczek” za 175 Simoleonów, która znajduję się w dziale “Urządzenia > Urządzenia kuchenne”. Następnie należy kliknąc na maszynę i wybrać opcję “Przyrządź lody…”. Z listy dostępnych smaków należy wybrać pozycję “Smak diety”.

jak szybko odchudzić sima w the sims 4

Po wykonaniu lodów należy wyciągnąć je z ekwipunku Sima, a następnie zjeść wybierając opcję “weź rożek” lub “weź miseczkę”. Po zjedzeniu Sim otrzyma nastrójnik “Smak diety”, który powoduje, że Sim jest chudy. Wykonanie lodów o smaku diety wymaga 4 poziomu umiejętności gotowania. Kod na zwiększenie poziomu umiejętności to: stats.set_skill_level Major_HomestyleCooking 4.

Jak szybko odchudzić Sima w The Sims 4? Kod

W The Sims 4 istnieje także możliwość odchudzenia Sima za pomocą kodu. Aby ekspresowo pozbyć się dodatkowych kilogramów, wystarczy uruchomić konsolę za pomocą skrótu klawiszowego CTR + Shift + C. Następnie należy wpisać kod, który włącza zaawansowany tryb: testingcheats true i wcisnąc klawisz Enter. Po zatwierdzeniu, w konsoli powinien pojawić się komunikat “Cheats are enabled”.

jak odchudzić sima w the sims 4 kod

Drugim kodem, który należy wpisać jest: cas.fulleditmode. Po zatwierdzeniu uruchomi się możliwość dowolnego edytowania Simów, w tym ich sylwetki oraz mięśni. Aby edytować Sima należy kliknąć na niego lewym przyciskiem myszy z jednoczesnym wciśniętym klawiszem Shift na klawiaturze. Z dostępnych opcji należy wybrać “Modyfikuj w Stwórz Sima”.

czy można schudnąć w the sims 4

Po przejściu do trybu tworzenia Sima wystarczy kliknąć na sylwetkę Sima i przesunąć suwak znajdujący się po lewej stronie. Ten pierwszy odpowiada za umięśnienie Sima, a drugi za jego wagę. Przesunięcie go w dół spowoduje natychmiastowe odchudzenie.

Jak odchudzić dziecko w The Sims 4?

Dzieci w The Sims 4 nie mają możliwości uprawiania joggingu oraz ćwiczenia na sprzętach w siłowni, ale istnieją inne sposoby na ich odchudzenie. Pierwszym ze sposobów jest odchudzenia dziecka w The Sims 4 za pomocą kodu. Wystarczy przejść do wybranej rodzinki, włączyć konsole za pomocą skrótu klawiszowego CTR + Shift + C i wpisać kod testingcheats true. Po zatwierdzeniu należy wpisać drugi kod: cas.fulleditmode i zatwierdzić klawiszem Enter.

jak odchudzić dziecko w the sims 4

Ostatnim krokiem jest przejście do trybu tworzenia Sima, klikając na dziecko lewym przyciskiem myszy z jednoczesnym wciśniętym klawiszem Shift. Z dostępnych opcji należy wybrać “Modyfikuj w Stwórz Sima”, a następnie wystarczy przesunąć suwak dotyczący wagi na sam dół.

odchudzanie dzieci w the sims 4

Drugim sposobem na odchudzenie dziecka w The Sims 4 jest zjedzenie lodów o smaku diety. W tym celu należy zakupić maszynę do robienia lodów z akcesoriów The Sims 4 Kuchnia na Wypasie, a następnie poprosić dorosłego Sima o zrobienie lodów. Po wykonaniu lodowego deseru wystarczy kliknąć na tacę i zjeść lody w miseczce lub w rożku.

Odchudzanie w The Sims 4

Odchudzenie Sima w The Sims 4 jest stosunkowo prostym procesem, biorąc pod uwagę, że jest na to kilka sposobów. Najpopularniejszym sposobem jest wybranie się na siłownię lub na basen. Ważne, aby na siłowni korzystać z bieżni lub uprawiać jogging na świeżym powietrzu. Jeżeli Sim będzie ćwiczył na worku treningowym lub na maszynie do ćwiczeń to zwiększą się jego mięśnie, ale nie schudnie. Poniżej prezentujemy sposoby na schudnięcie w The Sims 4:

  • Bieganie na bieżni
  • Uprawianie joggingu
  • Pływanie w basenie
  • Zakupienie eliksiru na odchudzanie
  • Zjedzenie lodów o smaku diety

Dla niecierpliwych graczy polecamy skorzystanie z kodu, który odblokowuje pełną możliwość modyfikacji w trybie tworzenia Sima. Za jej pomocą można w kilka sekund odchudzić Sima i dodać mu tkankę mięśniową.

5/5 - (25 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody