Strona główna » Newsy » Multiplayer do Euro Truck Simulator 2 oficjalnie dostępny

Multiplayer do Euro Truck Simulator 2 oficjalnie dostępny

Do znanego symulatora ciężarówki — Euro Truck Simulator 2 – został dodany oficjalnie multiplayer. Opcja ta pojawiała się wraz z aktualizacją 1.41. Na tę nowość gracze czekali już od dłuższego czasu i do tej pory musli wspomagać się dodatkowymi modami. Jak wygląda multiplayer do ETS2?

Szczegóły trybu multiplayer

Oficjalny multiplayer był dostępny już wcześniej w wersji beta, a jeszcze wcześniej — w modach. Po aktualizacji do 1.41 nie ma potrzeby instalacji dodatkowych modów, ani też zmiany wersji gry na testową — jest ona w podstawie gry. Nowy tryb pozwala na granie do 8 graczy jednocześnie i jest synchronizowany tak samo ruch uliczny, pogoda, pora dnia i posiadane dodatki dla wszystkich kierowców w tym samym czasie.

Tryb multiplayer dla Euro Truck Simulator 2

W grze można realizować te same zlecenia, w specjalnym okienku podejrzeć, co i jakie zlecenie wykonuje konkretny gracz. Grę można hostować ze swojego własne sprzętu lub dołączyć do istniejącej sesji innego gracza.

Komunikacja będzie odbywać się przez trzy kanały:

  • czat w okienku
  • czat przez CB radio
  • menu szybkich odpowiedzi
Czat multiplayer ETS 2

W tym trybie nie będą działać mody, a mosty zwodzone będą nieruchome. Minusem może być również znikający ruch uliczny, jeżeli któryś z graczy opuści grę.

Nowości w ETS 1.41

Pozostałe nowości w Euro Truck Simulator 2 to również nowy tryb fotograficzny, który pozwala zmienić pogodę i czas tylko na potrzeby wykonania zdjęcia.

Nowy tryb fotograficzny dla Euro Truck Simulator 2

Poprawiono też i ulepszono funkcję szybkiej podróży, a osoby posiadające DLC Iberia mogą cieszyć się z nowej autostrady A24. Trasa przebiega nad rzeką Duero.

Więcej informacji na ten temat można przeczytać na oficjalnym blogu studia SCS Software.

4.8/5 - (16 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Euro Truck Simulator 2

Więcej o Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 to symulator kierowcy ciężarówki i jest kontynuacją Euro Truck Simulator z 2008 roku. Gra została stworzona i wydana przez SCS Software.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody