Strona główna » Newsy » Oficjalny Multiplayer do Euro Truck Simulator 2 nadchodzi!

Oficjalny Multiplayer do Euro Truck Simulator 2 nadchodzi!

Oficjalny Multiplayer dla Euro Truck Simulator 2 jest już dostępny, a więcej można przeczytać tutaj: Multiplayer do Euro Truck Simulator 2.

Studio SCS Software rozpoczęło testy długo wyczekiwanego trybu multiplayer w Euro Truck Simulator 2! Już wkrótce będzie można uruchomić tryb konwoju, który pozwoli na jednoczesną rozgrywkę aż do 8 osób. Tryb początkowo będzie dostępny w ramach beta-testów.

W tym trybie będzie można jechać aż ośmioma znajomymi, który jednocześnie będą mogli podjąć się wykonania jednego kontraktu i jechać tą samą trasą. W grze komunikować się będzie można za pomocą realistycznego CB radia.

Tryb multi dla ETS2 będzie dostępny na przełomie czerwca i lipca, jednak twórcy nie podają konkretnej daty.

Tryb multi jest już dostępny w podobnej produkcji tego samego studia – American Truck Simulator. Aby go uruchomić, należy dołączyć do prywatnych beta-testów. W tym calu należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na ATS w kliencie Steam, przejść kolejno do Właściwości ==> Beta i wpisać kod XZo2orrgbG92XMQ. Następnie na liście powinna pojawić nowa wersja beta o numerze 1.41. Przed pierwszym uruchomieniem warto zrobić kopię swojego profilu, aby ich całkowicie nie utracić.

Więcej na ten temat można przeczytać na oficjalnym forum SCS Software.

4.9/5 - (20 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Euro Truck Simulator 2

Więcej o Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 to symulator kierowcy ciężarówki i jest kontynuacją Euro Truck Simulator z 2008 roku. Gra została stworzona i wydana przez SCS Software.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody