Strona główna » Newsy » Xbox Game Pass grudzień 2021 – lista świetnych tytułów

Xbox Game Pass grudzień 2021 – lista świetnych tytułów

Na oficjalnym blogu Xbox zespół opublikował listę gier, które dołączą w grudniu do usługi Xbox Game Pass. Wśród 12 nowych tytułów, aż 5 to premierowe gry.

Xbox Game Pass grudzień 2021 – lista gier

Grudniowe zestawienie gier, które dołączą do usługi Xbox Game Pass, prezentuje się naprawdę imponująco. Do 14 grudnia subskrybenci otrzymają aż 12 nowych gier. Wśród nowych tytułów znalazł się nowy Halo Infinite, czyli najnowsza odsłona popularnej serii strzelanek od 343 Industries. Subskrybenci otrzymają także w tym miesiącu kultowe Among Us oraz Stardew Valley.

Oto lista gier dostępnych w Xbox Game Pass w pierwszej połowie grudnia 2021:

 • ANVIL (konsole i PC) – 2 grudnia
 • Archvale (chmura, konsole i PC) – 2 grudnia
 • Final Fantasy XIII-2 (konsole i PC) – 2 grudnia
 • Lawn Mowing Simulator (chmura, konsole i PC) – 2 grudnia
 • Rubber Bandits (chmura, konsole i PC) – 2 grudnia
 • Stardew Valley (chmura, konsole i PC) – 2 grudnia
 • Warhammer 40,000: Battlesector (chmura, konsole i PC) – 2 grudnia
 • Space Warlord Organ Trading Simulator (chmura, konsole i PC) – 7 grudnia
 • Halo Infinite (chmura, konsole i PC) – 8 grudnia
 • One Piece Pirate Warriors 4 (chmura, konsole i PC) – 9 grudnia
 • Aliens: Fireteam Elite (chmura, konsole i PC) – 14 grudnia
 • Among Us (konsole) – 14 grudnia
Lista gier Xbox Game Pass grudzień 2021

Gry warte uwagi – Xbox Game Pass grudzień 2021

Jedną z najważniejszych pozycji w grudniowym Xbox Game Pass jest premierowe Halo Infinite. Szósta odsłona serii od studia 343 Industries jest kontynuacją historii z Halo 5. Po zakończonej wojnie z Cortaną w wirtualnym mieście zapanował terror, który główny bohater musi zakończyć tocząc walki z różnymi przeciwnikami. Gracz, jak zawsze, wciela się w rolę super żołnierza Master Chiefa. Tytuł oferuję kampanię fabularną dla jednego gracza oraz tryb multiplayer.

Halo Infinite Xbox Game Pass grudzień 2021

Fani troszkę spokojniejszych klimatów powinni zapoznać się z kultową już grą – Stardew Valley. Ta sandboxowa gra RPG z 2016 roku podbiła serca wielu graczy. Głównym zadaniem jest przywrócenie farmy do dawnej świetności i przekształcenie jej w wielkie gospodarstwo przynoszące zyski. Do dyspozycji gracza oddano rozmaite rośliny do hodowania, możliwość ścinania drzew lub łowienia ryb. W grze dostępne jest także urocze miasteczko, w którym gracz może integrować się z lokalną społecznością. Tytuł można rozegrać w trybie jednoosobowym lub ze znajomymi w kooperacji.

Stardew Valley Xbox Game Pass grudzień 2021

Fanów wspólnego grania na pewno ucieszy Among Us, który dołącza do Xbox Game Pass w grudniu. To kolejny tytuł w tym miesiącu, który okazał się prawdziwym hitem wśród graczy. Tytuł rozpoczyna się, gdy w lobby zbierze się od 4 do 15 graczy. Z puli wybierani są sabotażyści nazywani inpostorami, którzy mają za zadanie zabić pozostałych członków rozgrywki tak, aby inni gracze ich nie zauważyli. Oprócz unikania zabójców gracze mają za zadanie naprawić statek wykonując specjalne zadania na mapie. Po każdym etapie rozpoczyna się głosowanie na potencjalnego sabotażystę gry.

Among Us Xbox Game Pass grudzień 2021

Dodatki i aktualizacje w Xbox Game Pass

Zespół odpowiedzialny za Xbox Game Pass udostępnił listę grudniowych aktualizacji oraz dodatków do gier dostępnych w usłudze. W tym miesiącu subskrybenci otrzymali m.in. aktualizację Minecraft 1.18 Caves & Cliffs: Part II, a do Sea of Thieves 2 grudnia zostanie wydany piąty sezon z nowymi zadaniami. Wśród dodatków subskrybenci mogą liczyć na specjalny zestaw z karabinem szturmowym MA40 do Halo Infinite Multiplayer oraz nową skórkę na broń do Apex Legends.

Gry dostępne w Xbox Game Pass do 15 grudnia

W grudniu z usługi Xbox Game Pass zniknie aż 6 gier. Wśród tytułów wartych nadrobienia na pewno warto wyróżnić The Dark Pictures: Man of Medan oraz Yooka-Laylee and the Impossible Lair. Wszyscy posiadacze subskrypcji mają jeszcze dwa tygodnie na ogranie poniższych tytułów. Po 15 grudnia będzie można je zakupić z 20% obniżką.

 • Beholder (chmura i konsole)
 • The Dark Pictures: Man of Medan (konsole i PC)
 • Guacamelee! 2 (chmura, konsole i PC)
 • Wilmot’s Warehouse (chmura, konsole i PC)
 • Unto The End (chmura, konsole i PC)
 • Yooka-Laylee and the Impossible Lair (chmura, konsole i PC)

Zobacz więcej:

5/5 - (28 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody