Strona główna » Newsy » Games with Gold sierpień 2022 – cała lista darmowych gier

Games with Gold sierpień 2022 – cała lista darmowych gier

Microsoft na oficjalnym blogu podzielił się tytułami gier, które subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli odebrać za darmo w sierpniu w ramach Games with Gold. Na graczy czekają dwie gry akcji symulator oraz jeden tytuł niezależny.

Games with Gold sierpień 2022 – lista gier

Właśnie poznaliśmy tytuły gier, które przygotował zespół Games with Gold na sierpień 2022. Drugą połowę wakacji gracze będą mogli spędzić urządzając i prowadząc własną kocią kawiarnię lub szaleć w mieście Stilwater z drugiej części Saint’s Row. Warto zapisać sobie konkretne daty, ponieważ część z tytułów będzie można odebrać tylko przez dwa tygodnie w sierpniu. Standardowo oferta dostępna jest dla subskrybentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass w wersji Ultimate.

W sierpniu 2022 subskrybenci będą mogli za darmo zgarnąć następujące gry:

  • Calico – od 1 do 31 sierpnia
  • ScourgeBringer – od 16 sierpnia do 15 września
  • Saint’s Row 2 – od 1 do 15 sierpnia
  • Monaco: What’s Yours is Mine – od 16 do 31 sierpnia
Lista gier Games with Gold czerwiec 2022

Gry warte uwagi w Games with Gold w sierpniu 2022

Największym hitem z tego miesiąca w Games with Gold jest zdecydowanie druga odsłona popularnej serii Saint’s Row. Pomimo iż od premiery w 2008 minęło sporo czasu, to nadal jest to gra, której warto dać szansę. Akcja rozgrywa się w miasteczku Stilwater, po którym można się swobodnie poruszać. Tytuł oferuję rozbudowaną customizację postaci, pojazdów oraz zakupionych kryjówek.

Saints Row 2 Games with Gold sierpień 2022

Fani gier kooperacyjnych powinni sprawdzić Monaco: What’s Yours Is Mine. Jest to niezależna produkcja, w której wcielamy się w złodziei uciekających z więzienia. W trakcie zadań natrafić można na różnego rodzaju pułapki, przeszkody, a także strażników. Ułatwieniem w realizacji celu są dodatkowi złodzieje, którzy mają specjalne zdolności np. wyłączanie systemów ochrony lub przebieranie się za strażników więzienia.


Zobacz więcej:

5/5 - (21 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody