Strona główna » Newsy » Games with Gold czerwiec 2022 – lista darmowych gier

Games with Gold czerwiec 2022 – lista darmowych gier

Wszystko wskazuje na to, że w czerwcu subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli za darmo odebrać całkiem ciekawe produkcje. Microsoft na oficjalnej stronie opublikował listę gier, które otrzymają subskrybenci w ciągu tego miesiąca.

Games with Gold czerwiec 2022 – lista gier

Na dzień dziecka darmowy Super Meat Boy lub Aven Colony? Wygląda na to, że czerwcowe gry w ramach Games with Gold prezentują się naprawdę dobrze. Już od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass mogą odbierać pierwsze gry, a w połowie czerwca do kolekcji dołączy symulator budowy drapaczy chmur oraz przygodówka Raskulls.

W czerwcu 2022 subskrybenci będą mogli za darmo zgarnąć następujące gry:

  • Aven Colony – od 1 do 30 czerwca
  • Project Highrise: Architect’s Edition – od 16 czerwca do 15 lipca
  • Super Meat Boy – od 1 do 15 czerwca
  • Raskulls – od 16 do 30 czerwca
Lista gier Games with Gold czerwiec 2022

Gry warte uwagi w Games with Gold w czerwcu 2022

Zdecydowanie jedną z najpopularniejszych gier z czerwcowego Games with Gold jest Super Meat Boy. Ta z pozoru niewinna platformówka kilka lat temu podbijała internet przez kuriozalny poziom trudności. Zdecydowanie jest to pozycja dla najwytrwalszych! W grze wcielamy się w tytułowego Meat Boya, który wyrusza w niebezpieczną podróż, aby uratować swoją wybrankę serca.

Super Meat Boy w Games with Gold czerwiec 2022

Drugim ciekawym tytułem z czerwcowego Games with Gold, na który warto zwrócić uwagę, jest Aven Colony. To całkiem ciepło przyjęta gra strategiczna typu city builder od niezależnego studia Mothership Entertainment. W grze zostajemy wysłani na pozaziemską planetę, na której musimy założyć kolonię. Rozgrywka polega na zarządzaniu społecznością oraz reagowaniu na przeciwności losu takimi jak np. atak wrogiej kolonii.


Zobacz więcej:

5/5 - (24 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody