Poradniki do gry The Sims 4


Najnowsze poradniki The Sims 4

Jak zostać wampirem w The Sims 4?

Jak zostać wampirem w The Sims 4?

Wampiry to postacie nadnaturalne, które zawitały do The Sims 4 wraz z czwartym pakietem rozgrywki o nazwie The Sims 4 Wampiry w 2017 roku. Zamienienie się w krwiopijnego Sima przynosi wiele...

Jak zostać wilkołakiem w The Sims 4?

Jak zostać wilkołakiem w The Sims 4?

Wilkołaki to postacie nadnaturalne, które zostały dodane do The Sims 4 wraz z dwunastym pakietem rozgrywki o nazwie The sims 4 Wilkołaki. Zabawa z tymi dzikimi Simami może sprawić wiele...


Więcej o poradnikach The Sims 4

Zobacz poradniki do najpopularniejszego symulatora życia, jakim jest The Sims 4! Zobacz rozwiązania Twoich problemów z grą lub Twoimi simami w czwartej odsłonie serii The Sims! W przygotowanych przez nasz zespół poradnikach możesz dowiedzieć się, jak adoptować kota, psa lub dziecko, jakie są kody do The Sims 4 czy dowiedzieć się, jak powiększać i zmniejszać rzeczy w The Sims 4 i wiele więcej. Zobacz nasze wszystkie poradniki!

The Sims 4 poradnik dla początkujących

The Sims 4 to symulator życia, osadzony w wirtualnym świcie. W grze wcielamy się w przygotowaną przez samych graczy postać, która wygląda dokładnie tak, jak gracz chce. Dodatkowo gracz może również zadecydować, jakie cechy charakteru będzie posiadała nasza postać. Rozgrywka nie jest ściśle określona i nie ma określonego celu. Cel ten dobiera sam gracz, a może to być np. prowadzenie perfekcyjnego życia sima, otworzenie swojego własnego biznesu, czy osiągnięcie szczęścia życiowego przez sima np. w postaci wyjazdów w inne, turystyczne lokalizacje.

Poradniki do The Sims 4 dla początkujących ułatwią rozgrywkę na wielu etapach, w tym pomogą rozwiązać problemy z samą grą. Wśród poradników znaleźć można również poradniki związane z samą rozgrywką, gdzie znalezienie lub osiągnięcie pożądanego efektu jest zdecydowanie trudniejsze niż można przypuszczać.


The Sims 4
The Sims 4

The Sims 4 w skrócie

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Start Poradniki Kody