Amazon Prime Gaming
Sekcja Newsów


Więcej o Amazon Prime Gaming

Amazon Prime Gaming to nowa usługa na polskim rynku, która oferuje możliwość otrzymania gier w ramach abonamentu oraz dodatkowej zawartości w ramach jednej opłaty miesięcznej lub rocznej. Usługa podobna jest do tych już istniejących na rynku dłuższy czas, takich jak Xbox Game Pass czy PS Plus. Usługa powiązana jest z firmą Amazon oraz serwisem Twitch.tv. usługa przeznaczona jest przede wszystkim dla użytkowników komputerów PC.

Co to jest Amazon Prime Gaming?

Amazon Prime Gaimng to usługa subskrypcyjna od firmy Amazon. W ramach niej co miesiąc oferowane są nowe tytuły, które można na stałe przydzielić do kont właściwych platform, ponieważ oferowane gry dostępne są na różnych platformach: Epic Games, Steam, GOG, jak również na ich własnej platformie Amazon Games. W ramach usługi dostępne są również przeróżne, dodatkowe zawartości w grze, w tym specjalne, płatne waluty dostępne w grach, czy skiny. Usługa oferuje również jedną, płatną subskrypcję kanału na platformie streamingowej Twitch.tv oraz bezpłatne dostawy produktów, zakupionych za pomocą strony amazon.pl. Usługa Amazon Prime Gaming miała swoją premierę w październiku 2021 roku.

Jakie gry są dostępne w ramach Amazon Prime Gaming?

W ramach usługi dostępne są przeróżne gry: od akcji, przygodówek, RPG, horrorów, survivalów, jak również gry mniejszych, niezależnych twórców. Listę aktualnych gier można sprawdzić na aktualnej stronie Amazon Prime Gaming i na naszej stronie.

Gry dostępne są tylko na platformę PC, a gra w chwili obecnej nie oferuje gier na konsole Xbox i PlayStation.

Ile kosztuje Amazon Prime Gaming?

Amazon Prime Gaming oferuje dwa modele rozliczeniowe w ramach swojej subskrypcji.

Jeden z nich to model miesięczny, który kosztuje 10,99 zł za każdy miesiąc usługi (z czego pierwszy miesiąc można przetestować całkowicie za darmo). Płatność w tym planie odbywa się co miesiąc i można zrezygnować w każdym momencie.

Drugi to model roczny, w którym za usługę płaci się z góry za cały rok. Ten model współpracy jest tańszy niż opcja miesięczna, ale trzeba w jednej płatności zapłacić więcej. Ten plan kosztuje 49 złotych na rok, a płatność odbywa się co roku. Plan jest o wiele tańszy niż wariant miesięczny, gdzie za 12 miesięcy trzeba zapłacić 131,88 zł, a oszczędność wynosi 82,88 zł.

Gdzie kupić Amazon Prime Gaming?

Usługę Amazonu można zakupić na oficjalnej stronie Amazon Prime Gaming. Warto sprawdzić, czy na stronie znajduje się prawidłowy kraj usługi, czyli Polska. W razie innego kraju należy zmienić go na prawidłowy.


Powiązane gry

Assassin's Creed Origins
Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins w skrócie

Assassin’s Creed Origins to dziesiąta, główna odsłona z serii gier Assassin’s Creed. Akcja gry rozgrywa się w starożytnym Egipcie, a opowiada o początkach bractwa Asasynów.

Więcej o Assassin's Creed Origins
Mass Effect: Legendary Edition
Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition w skrócie

Mass Effect: Legendary Edition to remake trylogii serii Mass Effect. Gra została wydana przez studio Electronic Arts, a producentem gry jest BioWare. W grze wcielamy się w komandora Sheparda, a akcja gry rozpoczyna się w roku 2183.

Więcej o Mass Effect: Legendary Edition
Rise of the Tomb Raider
Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider w skrócie

Rise of the Tomb Raider to gra akcji, następca gry Tomb Raider z 2013 roku. W grze wcielamy się w postać Lary Croft, która to udaje się na Syberię, aby powstrzymać Trójcę.

Więcej o Rise of the Tomb Raider

Powiązane tematy


Start Poradniki Kody