Strona główna » Newsy » Amazon Prime Gaming październik 2022 – duże tytuły za darmo w usłudze

Amazon Prime Gaming październik 2022 – duże tytuły za darmo w usłudze

Amazon oficjalnie potwierdził listę gier, którą będą mogli odebrać subskrybenci Prime Gaming w październiku. W tym miesiącu na graczy czeka aż siedem tytułów, w tym kilka solidnych pozycji. Oprócz tego zespół zdradził, jaka dodatkowa zawartość zostanie udostępniona za darmo do popularnych gier online.

Lista gier w Amazon Primie Gaming październik 2022

Z miesiąca na miesiąc Amazon udowadnia, że subskrypcja Prime się po prostu opłaca. To już jedenasty miesiąc odkąd usługa jest dostępna w Polsce i w każdym miesiącu były ciekawe tytuły do odebrania za darmo. Październikowy Amazon Prime Gaming zawiera siedem gier na jesienne wieczory. Szczególnie ofertę wyróżniają trzy gry: Fallout 76 na Microsoft Store, Total War: Warhammer II na Epic Games oraz Śródziemie: Cień Wojny na GOG. Pełną listę tytułów prezentujemy poniżej.

Oto pełna lista darmowych gier dostępna od 3 października w Prime Gaming:

  • Fallout 76
  • Total War: Warhammer II
  • Middle-earth: Shadow of War (Śródziemie: Cień Wojny)
  • Glass Masquerade: Origins
  • LOOM
  • Hero’s Hour
  • Horace
Lista gier Amazon Prime Gaming październik 2022

Fani gier strategicznych w świecie fantasy zdecydowanie powinni sprawdzić Total War: Warhammer II z październikowego Prime Gaming. To druga odsłona serii, która oferuje prowadzenie wojny na czterech kontynentach Ulthuan, Naggaroth, Południowe Ziemie i Lustria. Jako dowódca musimy uwzględnić zdolności postaci oraz produktywnie wykorzystywać formacje.

Dodatkowa zawartość do gier w październiku 2022

Wraz z nadejściem nowego miesiąca do Amazon Prime Gaming dodane zostaną także dodatki do gier, które subskrybenci będą mogli odebrać za darmo. Gracze Fall Guys, Leage of Legend oraz Roblox już od 3 października będą mogli zdobyć specjalne zestawy ulepszeń i punktów.

  • Fall Guys – zestaw Pool Party
  • League of Legends – kapsuła Prime Gaming
  • Roblox – plecak Doggy Bag, zwierzak Ultra Core, 10 000 gemów i bonusy w Mining Simulator 2

Oprócz tego cały czas w Amazon Prime Gaming dostępna jest ekskluzywna zawartość dla takich gier jak: Apex Legends, Battlefield 2042, Dead by Daylight, Destiny 2, FIFA 22 oraz Grand Theft Auto Online.

Zwiastun Amazon Prime Gaming październik 2022


Sprawdź: Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022

5/5 - (22 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody