Strona główna » Newsy » Amazon Prime Gaming czerwiec 2022 – duży hit do odebrania za darmo

Amazon Prime Gaming czerwiec 2022 – duży hit do odebrania za darmo

Zespół odpowiedzialny za Amazon Prime właśnie opublikował listę gier, którą będą mogli odebrać za darmo subskrybenci już na początku czerwca. Tym razem na graczy czeka sześć tytułów, w tym duży hit.

Lista gier w Amazon Primie Gaming czerwiec 2022

Majowe gry z Amazon Prime Gamign okazały się sporym hitem, głównie przez udostępnienie dla subskrybentów za darmo drugiej części Dead Space. W tym miesiącu na graczy czeka również bardzo interesująca produkcja od Ubisoftu – Far Cry 4. Fani gier wyścigowych będą mieli okazję do sprawdzenia się w WRC 8 FIA World Rally Championship, która zebrała ostatecznie mieszane recenzje wśród graczy.

Lista gier Amazon Prime Gaming czerwiec 2022

W czerwcowym Amazon Prime Gaming znalazło się także coś dla fanów symulatorów i miłośników kotów – gra z prowadzeniem własnej kociej kawiarni (Calico). Wszystkie 6 tytułów będą mogli odebrać subskrybenci Prime już 1 czerwca 2022 roku. Póki co jest jeszcze dostępna oferta z majowego zestawienia, więc warto się pospieszyć.

Oto pełna lista darmowych gier dostępna od 1 czerwca w Prime Gaming:

  • Far Cry 4
  • WRC 8 FIA World Rally Championship
  • Escape from Monkey Island
  • Calico
  • Astrologaster
  • Across the Grooves

Zwiastun Amazon Prime Gaming czerwiec 2022


Sprawdź: Amazon Prime Gaming na czerwiec 2022

5/5 - (25 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody