Strona główna » Newsy » Dead by Daylight za darmo do pobrania w Epic Games Store

Dead by Daylight za darmo do pobrania w Epic Games Store

Dzisiaj na Epic Games Store ruszyła kolejna akcja, w której za darmo można pobrać Dead by Daylight. Oferta dotyczy pełnej gry podstawowej i będzie dostępna do 9 grudnia 2021 roku.

Darmowy Dead by Daylight na Epicu

Epic Games Store cały czas kontynuuję swoją strategię rozdawania za darmo gier, aby przekonać nowych graczy do swojej platformy. Zazwyczaj rozdawane są tytuły mniej znane, ale od czasu do czasu trafić się może prawdziwa perełka. Tak jest i tym razem. Epic postanowił udostępnić do pobrania za darmo grę Dead by Dalight w pełnej wersji. Jest to zdecydowanie oferta warta uwagi, bowiem standardowa cena gry na Steam to 72 zł. Grę za darmo można przypisać do swojej biblioteki od dzisiaj (02.12) o godz. 17:00 do 9 grudnia, więc czasu jest niewiele.

Dead by Daylight download za darmo

Dead by Daylight to gra akcji z asymetrycznym trybem multiplayer dla 5 osób. Całość gry utrzymana jest w horrorowym stylu nawiązując do klasycznych filmów tego gatunku. Czterech graczy wciela się w rolę ocalałych, którzy mają za zadanie uciec z mapy i nie dać się zabić. W rolę zabójcy wciela się gracz, który ma do dyspozycji szereg postaci z nadnaturalnymi siłami. Zabójca może rzucać w graczy przedmiotami oraz zawieszać ich na specjalnych hakach. Jeżeli ocalały znajdzie się trzy razy na haku – ginie. Gra kończy się w momencie, gdy wszyscy ocalali zdołają uciec z mapy lub zostaną zabici.

Jak pobrać Dead by Daylight za darmo?

  1. Wejdź do sklepu Epic Games Store
  2. Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
  3. Kliknij w link: Dead by Daylight za darmo
  4. Kliknij niebieski przycisk po prawej stronie z napisem „Pobierz”
  5. Potwierdź zamówienie
  6. Pobierz grę za pomocą launchera Epic Games
Dead by Daylight za darmo na Epic Games Store

Dead by Daylight można dodać do swojej biblioteki w Epic Games Store za darmo do 9 grudnia. Do tego dnia wszyscy użytkownicy posiadający konto na tej platformie mają możliwość pobrania gry bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Po okresie promocji, gra pozostanie w bibliotece na zawsze.

5/5 - (26 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Dead by Daylight
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody