Strona główna » Promocje » ARK Survival Evolved za darmo w Epic Games Store

ARK Survival Evolved za darmo w Epic Games Store

Właśnie w Epic Games Store właśnie ruszyła promocja, w której można zdobyć za darmo ARK Survival Evolved. Grę z prehistorycznymi gadami będzie można dodać do biblioteki przez tydzień.

Darmowy ARK Survival Evolved na Epicu

Jeżeli jakimś cudem nie udało Wam się zdobyć darmowej kopii Ark Survival Evolved w poprzednich promocjach na Epicu lub Steamie, to mamy dobrą wiadomość. Wraz z rozpoczęciem kalendarzowej jesieni tytuł z dinozaurami w roli głównej ponownie jest dostępny za darmo. Tym razem grę można przypisać do swojego konta Epic Games do 29 września 2022 roku, więc warto się spieszyć.

ARK Survival Evolved swoją premierę miał w 2018 roku i w tym czasie doczekał się kilku dodatków, aktualizacji oraz całkiem sporej liczby wiernych fanów. Sam tytuł może zając na dysku ok. 100 GB miejsca, a wraz z dodatkami liczba ta może wzrosnąć nawet do 200 GB.

ARK Survival Evolved za darmo 2022

ARK Survival Evolved to sandboksowa gra survivalowa z otwartym światem pełnym dinozaurów i prehistorycznych gadów. Głównym zadaniem gracza jest przetrwanie na nieznanej wyspie poprzez polowanie i zbieranie surowców, które przydadzą się do tworzenia broni i ubrań. Tytuł posiada również system rozwoju postaci, który pozwala oswoić największych przeciwników. W trybie multiplayer gracze mają możliwość tworzenia sojuszy i pomagania sobie podczas walk oraz budowania własnych siedzib.

Jak pobrać ARK Survival Evolved za darmo?

  1. Przejdź do sklepu Epic Games Store lub uruchom aplikacje Epic Games
  2. Zaloguj się na własne konto lub zarejestroj nowe
  3. Kliknij link ARK Survival Evolved za darmo
  4. Kliknij pomarańczowy przycisk “Pobierz”
  5. Potwierdź realizację zakupu za 0 zł
  6. Pobierz darmową grę za pomocą aplikacji Epic Games
5/5 - (29 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody