Strona główna » Promocje » The Sims 4 Oaza wystroju za darmo do pobrania

The Sims 4 Oaza wystroju za darmo do pobrania

Twórcy The Sims 4 postanowili fanom gry zrobić niespodziankę i udostępnili do pobrania The Sims 4 Oaza wystroju za darmo! Kolekcja ma swoją premierę dzisiaj (14 września 2022), więc prezent powinien zadowolić każdego Simomaniaka.

Najnowsza kolekcja do The Sims 4 za darmo

Wraz z dzisiejszym ogłoszeniem, iż The Sims 4 będzie dostępna za darmo od 18 października, twórcy podzielili się z fanami jeszcze jedną informacją. Wszyscy gracze, którzy do 17 października zakupią podstawę gry, mogą odebrać The Sims 4 Oaza wystroju za darmo. Kolekcję można odebrać na komputerach PC i Mac oraz na konsolach PlayStation i Xbox. Wystarczy zalogować się do gry i sprawdzić zakładkę posiadanych rozszerzeń w menu głównym.

The Sims 4 Oaza wystroju za darmo na origin

Jak pobrać The Sims 4 Oaza wystroju?

Najnowsza kolekcja powinna automatycznie dodać się do biblioteki, ale jeżeli tak się nie stanie, warto odwiedzić sklep Origin klikając w link – The Sims 4 Oaza wystroju za darmo. Standardowa cena rozszerzenia to 24,90 zł. Aby odebrać darmową kopię, należy zalogować się do swojego konta EA z podstawą The Sims 4 w bibliotece i kliknąć pomarańczowy przycisk “Kup teraz za 0,00 zł”. The Sims 4 Oaza wystroju za darmo będzie dostępna do 17 października. Następnego dnia rozpoczyna się kolejna promocja, w której będzie można dodać do biblioteki The Sims 4 za darmo.

Czy warto odebrać The Sims 4 Oaza wystroju za darmo?

Przed pobraniem The Sims 4 Oaza wystroju za darmo warto sprawdzić, czy zawartość rozszerzenia będzie nam potrzebna. Twórcy tym razem postanowili w ręce graczy udostępnić 25 obiektów, które utrzymane są w naturalnych kolorach. Kolekcja zawiera m.in. nowy grill oraz duże okna, które pokochają simowi architekci. Oprócz tego rozszerzenie zawiera nowe lampy, krzesła, zasłony oraz pokrycia podłóg.

Jak pobrać The Sims 4 Oaza wystroju za darmo

Kolekcja The Sims 4 Oaza wystroju pozwala Simom odpocząć we własnej, nowoczesnej oazie. Dzięki luksusowym meblom do wnętrz i na zewnątrz gracze mogą z użyciem neutralnych odcieni stworzyć jasne, wyrafinowane środowisko, w którym Simowie będą mogli rozkoszować się słońcem. Oprócz materiałów takich jak kamień i drewno, w kolekcji tej znajdują się również kolory inspirowane naturalnymi pustynnymi krajobrazami. Gracze mogą ustawić bar, kanapę, kominek i inne elementy, aby stworzyć idealne miejsce na kolejną wielką imprezę lub przytulną kolację swoich Simów ze zintegrowanymi funkcjonalnymi elementami architektonicznymi.

5/5 - (16 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody