Strona główna » Newsy » Kolekcja The Sims 4 Kwitnące wnętrza oficjalnie zapowiedziana

Kolekcja The Sims 4 Kwitnące wnętrza oficjalnie zapowiedziana

Zespół The Sims właśnie przed chwilą oficjalnie zapowiedział najnowszą kolekcję do The Sims 4 o nazwie Kwitnące wnętrza (ang. The Sims 4 Blooming Rooms). Najnowsze rozszerzenie skupiać się będzie na roślinności oraz kwiatach.

The Sims 4 Kwitnące wnętrza – najważniejsze informacje

Kolekcja The Sims 4 Kwitnące wnętrza zadebiutuję już 9 listopada 2021 roku na komputerach PC i MAC oraz konsolach PlayStation 4, 5 i Xbox One i Series X. Najnowsze rozszerzenie pozwoli fanom gry udekorować domy Simów nowymi roślinami doniczkowymi, a także winoroślami. Cena kolekcji wynosi 24,90 zł.

Kluczowe cechy The Sims 4 Kwitnące wnętrza

Wprowadź do środka to, co na zewnątrz, dzięki bujnej zieleni, która tchnie nowe życie w każdą przestrzeń z kolekcją The Sims™ 4 Kwitnące wnętrza*! Wypełnij dom swojego Sima wesołymi, spokojnymi roślinami. Od zwisających pnączy po dekoracyjne stacje rozmnażania – czeka na Ciebie doskonały spokój.

  • Rośliny doniczkowe i wiszące zmienią każde pomieszczenie w mały kawałek raju. Żywa roślinność zastępuje nawet zasłony i dekoracje ścienne. Przy tak wielu zielonych kolorach można się poczuć dosłownie jak w szklarni.
  • Półki, stoły, a nawet instalacje oświetleniowe stają się żywą dekoracją z dodatkiem czarujących liści. Rozkoszuj się bujną, kojącą atmosferą roślin dookoła z nieoczekiwanymi liściastymi detalami i naturalnym pięknem.
The Sims 4 Kwitnące wnętrza origin

The Sims 4 Kwitnące wnętrza – screeny

Kolekcja The Sims 4 Kwitnące wnętrza pozwoli na tworzenie przestrzeni wypełnionych roślinami wiszącymi oraz stojącymi. W sieci pojawiły się dwa screeny prezentujące zawartość kolekcji.

The Sims 4 Kwitnące wnętrza cena

Twórz radosne, przepełnione spokojem przestrzenie za pomocą bujnych roślin ozdobnych, takich jak zwisające pnącza, rośliny doniczkowe czy stacje do propagacji. Półki, stoły, a nawet instalacje oświetleniowe mogą się stać żywymi dekoracjami!

The Sims 4 Kwitnące wnętrza informacje
5/5 - (26 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody