Strona główna » Newsy » Kolejna aktualizacja w maju do The Sims 4

Kolejna aktualizacja w maju do The Sims 4

Właśnie do The Sims 4 została wydana kolejna aktualizacja, która można pobrać za pomocą klienta Origin. Uaktualnienie jest dostępne jedynie dla graczy na komputerach z systemem Windows lub MacOS i zawiera poprawkę poważnego błędu.

Majowa aktualizacja The Sims 4 z poprawką błędu

Najnowsza aktualizacja do The Sims 4 oznaczona numerkiem 1.88, która wprowadziła możliwość edytowania zaimków, zawierała także poważny błąd. Uaktualnienie do The Sims 4 z 24 maja 2022 roku spowodowało u części graczy na komputerach z systemem Windows poważne problemy z płynnością oraz stabilnością gry. W niektórych przypadkach dochodziło nawet do wyłączenia tytułu. Gracze na oficjalnym forum EA od wtorku skarżą się na bardzo mocno obciążenie procesora oraz ogromne wykorzystanie karty graficznej. Fani z własnych obserwacji wywnioskowali, że problem zdecydowanie najczęściej występował na komputerach z kartami graficznymi AMD oraz starszymi modelami kart od Nvidia.

Aktualizacja The Sims 4 maj 2022 poprawka błędu

Wygląda na to, że twórcy po kilku dniach znaleźli źródło problemu, które naprawia najnowszy patch oznaczonym numerem PC: 1.88.228.1020 / Mac: 1.88.228.1220. Wszyscy gracze powinni jak najszybciej zainstalować najnowszą aktualizację do The Sims 4 za pomocą klienta Origin. Jeżeli pobieranie nie rozpocznie się automatycznie, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na okładkę gry i wybrać opcję “Zaktualizuj grę”. Pierwsi gracze po zainstalowaniu patcha potwierdzają, że problem zniknął i ponownie mogą spokojnie grać bez obawy o nagłe wyłączenie się gry. Osoby, które posiadają modyfikacje w The Sims 4, będą musieli je ponownie włączyć poprzez przejście do zakładki “inne” w opcjach gry.

5/5 - (23 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody