Strona główna » Promocje » Darmowy weekend Steam: Cities Skylines, ATS, Just Cause 4

Darmowy weekend Steam: Cities Skylines, ATS, Just Cause 4

Nadszedł drugi długi weekend w listopadzie, a w dzień jego rozpoczęcia otrzymaliśmy kilka pozycji do darmowego przetestowania ich w ramach darmowego weekendu, który potrwa aż do 11 listopada do 19:00. Poniżej przedstawiam Wam listę gier, w które możecie bezpłatnie pobrać i zagrać na platformie Steam:

  • Cities: Skylines – gra o budowaniu miasta, w którą możecie bezpłatnie zagrać. Dzięki niej możecie poczuć się jak burmistrz miasta, dostarczać ludziom odpowiednich warunków do życia, dbać o dostarczenie wody i prądu, budować odpowiednią ilość szkół, policji, szpitali i wiele innych. Gra w świetny sposób łączy ze sobą te wszystkie czynności, dzięki czemu łatwo i przyjemnie się w nią gra oraz potrafi wciągnąć na długie godziny. Dodatkowo Cities Skylines jest przecenione o 75%, dzięki czemu, po wypróbowaniu gry, możecie ją nabyć za 26,99 zł.
  • American Truck Simulator – gra o jeżdżeniu ciężarówką po różnych zakątkach świata. Tak jak mówi sam tytuł, akcja rozgrywa się w Ameryce, związana jest z tamtejszymi pojazdami, tamtejszym wyglądem oraz widokami. Jeżeli nie wiesz, czy interesują Cię takie klimaty – teraz jest najlepszy moment na ich przetestowanie. American Truck Simulator kupicie w promocji za 17,49 zł, a więc cena warta uwagi.
  • Just Cause 4 – również i ten tytuł pojawił się w darmowym weekendzie Steam. Gra wydana całkiem niedawno, bo w grudniu 2018 roku i jest grą z otwartym światem, w którym główny bohater zaprowadza porządek w państwie Solis w Ameryce Południowej. Gra ma w sumie średnie oceny, ale to idealny moment, aby samemu ten tytuł ocenić.
  • Payday 2 – gra FPS, wyprodukowana w 2013 roku. W grze wcielamy się w jednego ze członków gangu, a naszym zadaniem jest okradanie banków, opancerzonych samochodów, czy odbijanie więźniów. W grze możemy grać w czteroosobowych drużynach. Teraz możesz zagrać razem ze znajomymi i grę przetestować przed kupnem.
  • The Elder Scrolls Online – gra typu MMORPG, w którą miesięcznie gra ponad 2 milionów graczy. Gra doczekała się kilkunastu dodatków, które ciągle odświeżają zawartość tytułu. To jest jedyny tytuł z listy, w którego możecie zagrać zdecydowanie dłużej, bo aż do 13 listopada.

Inne tytuły objęte promocją

Na Steam znajdziesz również kilka innych tytułów w promocji z okazji 40-tej rocznicy Activision, a w tym:

  • Call of Duty – promocja -60% – 33,96 zł
  • Call of Duty 2 – promocja -60% – 33,96 zł
  • Singularity – promocja -75% – 21,22 zł
  • Prototype – promocja -75% – 21,22 zł
5/5 - (1 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
American Truck Simulator

Więcej o American Truck Simulator

To gra symulacyjna, stworzona przez studio SCS Software. Gra rozgrywa się na terenie Ameryki Północnej, a głównym zadaniem jest dostarczanie towarów swoją ciężarówką. Gra jest amerykańskim odpowiednikiem Euro Truck Simulator.

Call of Duty 2

Więcej o Call of Duty 2

Call of Duty 2 to gra akcji FPS, w której gracze wcielają się w role żołnierzy walczących podczas II wojny światowej. Gra oferuje realistyczną grafikę i intensywne starcia z przeciwnikami oraz kilka trybów rozgrywki, w tym kampanię dla pojedynczego gracza, tryb multiplayer oraz kooperację. Call of Duty 2 została bardzo dobrze przyjęta przez graczy i krytyków i uważana jest za jedną z najlepszych gier FPS w historii.

Cities: Skylines

Więcej o Cities: Skylines

Cities: Skylines to strategia typu city builder, w której gracz buduje swoje własne miasto od podstaw. Musi on rozplanować drogi, rozmieścić strefy mieszkalne, handlowe i przemysłowe, zaprojektować trasy komunikacji miejskiej oraz zadbać o zadowolenie mieszkańców.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody