Strona główna » Promocje » Promocje na Steam z okazji Chińskiego Nowego Roku 2022

Promocje na Steam z okazji Chińskiego Nowego Roku 2022

Właśnie rozpoczęła się promocja z okazji Chińskiego Nowego Roku. Promocje objęły całkiem sporą ilość gier, a w promocji pojawiły się również nawet całkiem nowe tytuły. Promocje na platformie Steam to przeceny rzędu nawet 88%. Co ciekawego można znaleźć na platformie Steam z okazji Chińskiego Nowego Roku?

Najciekawsze promocje na Steam z okazji Chińskiego Nowego Roku

Oto lista najciekawszych promocji na Steam:

 • Need for Speed Heat – 80% taniej
 • Borderlands 3 – 75% taniej
 • Assassin’s Creed: Odyssey – 75% taniej
 • American Truck Simulator – 75% taniej
 • Mass Effect: Andromeda – 75% taniej
 • Planet Zoo – 75% taniej
 • Outriders – 67% taniej
 • Metro Exodus – 60% taniej
 • Mass Effect: Edycja Legendarna – 50% taniej
 • Detroit: Become Human – 50% taniej
 • Dead by Daylight – 50% taniej
 • Hause Flipper – 45% taniej
 • Forza Horizon 5 – 10% taniej
 • Phasmophobia – 10% taniej
Lista promocji z okazji Chińskiego Nowego Roku 2022 na Steam

To nie wszystkie przeceny — w promocji jest ponad 2000 gier zarówno tytuły AAA, jak i gry niezależne.

W promocji są również gry i dodatki The Sims 4 oraz The Sims 3, o których więcej pojawi się już wkrótce na łamach naszego serwisu.

Promocje pojawiły się z okazji Chińskiego Nowego Roku, które w tym roku przypada pierwszego lutego. Ten rok będzie pod znakiem tygrysa według astrologii chińskiej. Jest to najważniejsze święto publiczne w kalendarzu chińskim. Platforma Steam z tego też powodu od kilku lat organizuje promocje na wybrane gry.

Chiński nowy rok na Steam — do kiedy promocje?

Promocje na Steam trwają od 27 stycznia do 3 lutego 2022 roku, do godziny 19:00, co warto mieć na uwadze.

Pełną listę gier na wyprzedaży można sprawdzić na jej oficjalnej stronie: store.steampowered.com/specials.

Dodatkowo — codziennie przez okres — będzie można odebrać darmową naklejkę w sklepie punktów. Aby to zrobić, wystarczy się zalogować i przejść na stronę store.steampowered.com/points/shop.

Z tego też powodu można zdobyć kilka innych promocji na pozostałych platformach, w tym na Origin oraz Ubisoft.

5/5 - (14 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
American Truck Simulator

Więcej o American Truck Simulator

To gra symulacyjna, stworzona przez studio SCS Software. Gra rozgrywa się na terenie Ameryki Północnej, a głównym zadaniem jest dostarczanie towarów swoją ciężarówką. Gra jest amerykańskim odpowiednikiem Euro Truck Simulator.

Assassin's Creed Odyssey

Więcej o Assassin's Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey to kolejna, jedynasta już, część z serii gier Assassin’s Creed. W grze wcielamy się w jedną z dwóch postaci: Aleksiosa lub Kassandrę, a sama akcja gry rozgrywa się w antycznej Grecji.

Borderlands 3

Więcej o Borderlands 3

Borderlands 3 to strzelanka FPP z elementami RGP. Gracz podczas rozgrywki wybiera jednego z czterech zupełnie nowych Łowców Skarbów — poszukiwaczy skarbów z Borderlands, z których każdy z nich posiada rozbudowane drzewko umiejętności, zdolności i możliwość dostosowania do własnych potrzeb. W grę można grać w trybie singleplayer oraz multiplayer wraz ze znajomymi, aby zmierzyć się z szalonymi wrogami i zdobyć mnóstwo łupów.

Dead by Daylight
Mass Effect: Legendary Edition

Więcej o Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition to remake trylogii serii Mass Effect. Gra została wydana przez studio Electronic Arts, a producentem gry jest BioWare. W grze wcielamy się w komandora Sheparda, a akcja gry rozpoczyna się w roku 2183.

Phasmophobia

Więcej o Phasmophobia

Phasmophobia to gra survival horror, który został przygotowany pod rozgrywkę wieloosobową do czterech osób. W grze wcielamy się w łowców duchów, którzy mają za zadanie rozwiązać zagadkę, jaki duch znajduje się w konkretnym miejscu. Gra dostępna jest od 18 września 2020 we wczesnym dostępnie na platformie Steam, a pełna premiera zaplanowana jest na 2022 rok.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody