Strona główna » Newsy » Games with Gold maj 2021 – na liście Tropico 4 i Lego Batman

Games with Gold maj 2021 – na liście Tropico 4 i Lego Batman

Microsoft dzisiaj opublikował pełną listę gier dostępnych od maja 2021 dla wszystkich abonentów Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. W maju 2021 do zgarnięcia pojawią się m.in. Tropico 4 i Lego Batman.

Games with Gold maj 2021 – lista

  • Armello od 1 do 31 maja – Xbox One i Xbox Series X/S
  • Dungeons 3 od 16 maja do 15 czerwca – Xbox One i Xbox Series X/S
  • LEGO Batman od 1 do 15 maja – Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S
  • Tropico 4 od 16 do 31 maja – Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S

Gry na maj 2021 – Games with Gold

W maju tego roku wszyscy posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate w ramach programu Games with Gold otrzymają tytuły zdecydowanie lepsze, niż w poprzednim, które śmiało można nazwać średnimi. W maju zdecydowanie wyróżnić należy bardzo dobrą przygotówkę LEGO Batman. Pierwsza część Batmana w świecie Lego ma już swoje lata, ale zdecydowanie warto ją poznać. Tropico 4 to humorystyczna strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w dyktatora bananowej republiki.

Games with Gold maj 2021

Kolejne dwie pozycje już wypadają nieco gorzej. Dungeons 3 to strategiczna gra w świecie fantasy, która zebrała mieszane oceny. Gracze wskazywali na monotonie w rozgrywce oraz mało urozmaicone mapy. Armello to połączenie taktycznej gry karcianej, strategii planszowej z elementami RPG.

Zwiastun Games with Gold na maj 2021

Zobacz więcej:

4.9/5 - (11 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody