Strona główna » Newsy » Aktualizacja The Sims 4 czerwiec 2021 – koncerty w parku!

Aktualizacja The Sims 4 czerwiec 2021 – koncerty w parku!

29 czerwca zespół The Sims opublikował czerwcową aktualizację do The Sims 4. Jej najważniejsza część to dodanie do gry koncertów w parku, które odbywają się pod nazwą “Simowe sesje”.

Czerwcowa aktualizacja do The Sims 4 – przegląd

Lato Simów, które zostało zapowiedziane jeszcze w maju przyniosło fanom nową kolekcję The Sims 4 Oaza na patio, nowy pakiet rozgrywki The Sims 4 Wystrój marzeń oraz nowy dodatek The Sims 4 Wiejska sielanka, który swoją premierę będzie miał 22 lipca tego roku. Dodatkowym elementem akcji miały być wydarzenia. Najnowsza aktualizacja do The Sims 4 wprowadza festiwale pod nazwą “Simowe sesje”. Oprócz tego aktualizacja wprowadza kilka poprawek do najważniejszych błędów w The Sims 4.

Festiwale muzyczne w aktualizacji The Sims 4

Czerwcowa aktualizacja do The Sims 4 wprowadza nową atrakcję w postaci festiwalu muzycznego o nazwie “Simowe sesje”. Od 29 czerwca do 8 lipca w grze organizowane są festiwale w mieście o nazwie Wierzbowa Zatoczka.

Simowe sesje - aktualizacja the sims 4 czerwiec 2021

Festiwal odbywa się co niedzielę o godzinie 12:00 i trwa mniej więcej do końca dnia. Mowa tutaj oczywiście o czasie w grze. Koncert rozpoczyna gwiazda Joy Oladokun utworem breathe again, następnie na scenie pojawia się Glass Animals, który śpiewa Heat Waves. Na sam koniec festiwalu na scenie pojawia się główna gwiazda Bebe Rexha, która śpiewa utwór Sabotage w wersji akustycznej.

Przegląd aktualizacji The Sims 4 czerwiec 2021

Koncerty odbywają się przy parku Kwiatu Magnolii w Wierzbowej Zatoczce przy zakolu rzeki. Na terenie festiwalu, oprócz samej sceny, znajdują się namioty, toaleta oraz stoiska z gadżetami festiwalowymi i budki z jedzeniem. Aby dostać się na festiwal wystarczy kliknąć na bilet znajdujący się w ekwipunku Sima lub przejść do parku w Wierzbowej Zatoczce za pomocą mapy.

The Sims 4 aktualizacja czerwiec 2021

Więcej informacji o Simowych sesjach można znaleźć na oficjalnej stronie EA.

Poprawione błędy wraz z aktualizacją The Sims 4

Czerwcowa aktualizacja The Sims 4 oprócz koncertów wprowadza także naprawę kilku ważnych błędów z gry podstawowej oraz dodatków. Oto pełna lista poprawek:

Gra podstawowa:

  • Rośliny nie będą się resetowały losowo do poprzedniego poziomu wzrostu,
  • Stroje w trybie Stwórz Sima poprawnie się podświetlają w menu po prawej stronie,
  • Nastolatkowie wygenerowani za pomocą funkcji „Baw się genami” nie będą już mieć kurzych łapek,
  • Usunięto problem z niedziałającymi schodami po usunięciu płotku lub ściany przy ich górnej części,
  • Naprawiono błąd, który powodował, że Simom z fryzurami w kolorach neutralna czerń, ciepły brąz, neutralny blond i jasny blond znikały zęby,
  • Simom nie będzie już automatycznie pojawiać się kolor eyelinera i brwi od razu po wyborze koloru włosów,
  • Usunięto błąd, który sprawiał, że zawartość profilu Sima była usuwana po poznaniu preferencji “Lubię” i “Nie lubię”.

The Sims 4 Spotkajmy Się:

  • Zaproszone postacie niezależne (NPC) od teraz będą wychodzić z parceli po pewnym czasie.

The Sims 4 Śnieżna eskapada:

  • Naprawiono problem z niewidzialnymi Simami, którzy uprawiają sporty zimowe.

The Sims 4 Wielkie porządki:

  • Simowie posiadający cechę „Niechlujny” mogą teraz wypełniać cel aspiracji „Zjawiskowy brudas”.

Co nowego w następnej aktualizacji The Sims 4?

Twórcy gry The Sims wczoraj podczas transmisji na żywo zdradzili kilka informacji na temat aktualizacji do The Sims 4, która pojawi się w lipcu. Do najważniejszych nowości na pewno warto zaliczyć wspólne gotowanie. Nowa interakcja pozwoli na tworzenie wspólnego posiłku przez aż 5 Simów. Do gotowanie będą mogły także dołączyć dzieci, które w ramach wspólnego gotowania będą rozwijać umiejętności umysłowe.

Wspólne gotowanie aktualizacja the sims 4 Origin

Kolejną ważną zmianą z aktualizacji dla dzieci jest możliwość sadzenia roślin, usuwania chwastów, podlewania roślin oraz ich zbierania. Na początku dla dzieci będzie odblokowana tylko interakcja podlewania roślin. Pozostałe interakcje będą wymagały rozwoju umiejętności umysłowych. Oprócz tego dzieci oraz małe dzieci będą mogły rozmawiać z roślinami. Nastolatkowie, młodzi dorośli, dorośli oraz seniorzy będą mogły uczyć dzieci ogrodnictwa.

Ogrodnictwo dla dzieci the sims 4 aktualizacja czerwiec 2021

Przyszła aktualizacja do The Sims 4 wprowadzi także do gry zupełnie nową fryzurę afro. Tym razem jest to nowy model fryzury, a nie jej aktualizacja jak to miało miejsce w poprzednich miesiącach.

Nowa fryzura za darmo the sims 4 aktualizacja

W trybie kupowania w The Sims 4 pojawią się dwa nowe obrazy, które nawiązują do miesiąca dumy oraz są symbolem wsparcia osób LGBTQIA+

Nowe obrazy The Sims 4 aktualizacja
5/5 - (30 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody