Strona główna » Newsy » PS Plus lipiec 2021 – Nowe tytuły i gra do przypisania na stałe

PS Plus lipiec 2021 – Nowe tytuły i gra do przypisania na stałe

Nadszedł lipiec, a wraz z nim – nowe tytuły w subskrypcji PlayStation Plus. Nowe gry będą dostępne od 6 lipca 2021, a zagrać w nie będzie można do 2 sierpnia 2021. Zobacz, co nowego znalazło się w kolejnej odsłonie abonamentu od Sony.

PS Plus lipiec 2021 – lista gier

Na liście gier znajdą się następujące tytuły:

  • Plague Tale: Innocence (PlayStation 5)
  • Call of Duty: Black Ops (PlayStation 4 i 5)
  • WWE 2K Battlegrounds (PlayStation 4 i 5)

W powyższe tytuły będzie można zagrać od wtorku (czyli dzisiaj) – 6 lipca 2021 do poniedziałku 2 sierpnia 2021.

Do 2 sierpnia można również przypisać do swojego konta Virtua Fighter V Ultimate Showdown.

PlayStation Plus lipiec 2021

Oferta PlayStation Plus na lipiec 2021

Pierwszą z gier jest Plague Tale: Innocence. To przygodowa gra akcji, która zawiera w sobie elementy skradanki. W grze trafiamy do Francji, a sama akcja gry rozgrywa się w XIV wieku. Gra swoją odświeżoną premierę na PS5 ma właśnie dzisiaj – 6 lipca.

Drugi tytuł to dobrze znana strzelanka z serii Call od Duty. Call of Duty: Black Ops 4 to pierwszoosobowa strzelanka. Gra nie posiada trybu dla jednego gracza, a jedynie wieloosobowy, które zostały rozwinięte względem swoich poprzedników.

Z kolei WWE 2K Battlegrounds to gra o zapasach. Jest to zręcznościowy spin-off serii WWE 2K, a podczas walk dodatkowo można korzystać z widowiskowych, specjalnych mocy. Gra swoją premierę miała 18 września 2020 roku, a więc jest stosunkowo świeżym tytułem.

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown to zremasterowana bijatyka Virtua Fighter 5 z 2007 roku. W grze gracz ma do dyspozycji 19 bohaterów, którymi będzie mógł rozegrać walki na różnorodnych arenach. Gra oferuję funkcje online takie jak turnieje do 16 graczy, Rank Match, Arcade i słynny, solidny trening VF5. Gra dostępna jest już od czerwca, o czym pisaliśmy już we wpisie PS Plus czerwiec 2021.

Zwiastun PS Plus lipiec 2021

5/5 - (14 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody