Strona główna » Newsy » PC Building Simulator za darmo do pobrania w Epic Games Store

PC Building Simulator za darmo do pobrania w Epic Games Store

Na Epic Games Store wystartowała kolejna akcja z darmową grą. Tym razem jest to PC Building Simulator, czyli symulator składania i naprawiania komputerów. Na zgarnięcie tytułu zostało już tylko kilka dni.

PC Building Simulator za darmo po polsku

Wszyscy zapaleni gracze i fani drogich komputerów mogą spróbować swoich sił w PC Building Simulator, który jest dostępny do pobrania za darmo do 15 października. W grze możemy złożyć swój własny wymarzony komputer z najdroższymi, licencjonowanymi podzespołami. Do wyboru są sprzęty od najpopularniejszych firm: AMD, Intel, Nvidia, Corsair, MSI, Razer i wiele, wiele więcej. Lista producentów jest naprawdę długa.

pc building simulator download pl

Tytuł posiada także tryb kariery, który polega na prowadzeniu własnego warsztatu ze składaniem komputerów na zlecenie oraz naprawianiu ich. Oprócz wykonywania zleceń, gracz musi kontrolować, aby jego firma przynosiła zyski. PC Building Simulator jest dostępny w kilku językach, w tym, w języku polskim.

Jak pobrać PC Building Simulator za darmo?

Symulator składania komputera można dodać do swojej biblioteki w Epic Games Store za darmo do połowy października. Oprócz tego w sklepie dostępne są dodatki do PC Building Simulator w promocji -10%.

  1. Wejdź do sklepu Epic Games Store
  2. Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
  3. Kliknij w link: PC Building Simulator za darmo
  4. Kliknij niebieski przycisk po prawej stronie z napisem “Pobierz”
  5. Potwierdź zamówienie
5/5 - (49 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody