Strona główna » Newsy » The Sims 4 za darmo do pobrania na zawsze

The Sims 4 za darmo do pobrania na zawsze

Właśnie dzisiaj można mówić o pewnej rewolucji dla wszystkich fanów serii The Sims. Electronic Arts postanowiło po 8 latach udostępnić The Sims 4 za darmo do pobrania dla wszystkich. Przedstawiamy jak odebrać darmową kopię gry.

Darmowa wersja The Sims 4

18 października 2022 roku to wyjątkowa data, którą z pewnością zapamięta większość fanów serii The Sims. Electronic Arts postanowiło po 8 latach od premiery oddać w ręce graczy The Sims 4 do pobrania za darmo. Mowa tutaj o kompletnej edycji gry, którą jeszcze niedawno można było kupić w sklepowych półkach lub w sklepach internetowych. Warto zaznaczyć, że nowi gracze będą otrzymywali także darmowe aktualizacje do The Sims 4, które pojawiają się prawie w każdym miesiącu.

Zmiana dystrybucji gry prawdopodobnie pokierowana jest zwiększeniem liczby nowych graczy oraz zwiększenie dochodów z dodatków, których jest całkiem sporo. Udostępnienie The Sims 4 za darmo nie jest chwilową promocją, więc nie trzeba spieszyć się z dodaniem gry do swojej wirtualnej półki. EA postanowiło zmienić czwartą odsłonę The Sims w model free to play już na zawsze. Za darmo w The Sims 4 będą mogli pograć posiadacze komputerów PC, Mac oraz konsol PlayStation i Xbox.

Sprawdź: Poradniki do The Sims 4

Jak pobrać The Sims 4 za darmo?

The Sims 4 to gra znana na całym świecie, w którą grają zarówno dorośli jak i młodsi gracze. W związku z tym pobranie darmowej kopii The Sims 4 jest bajecznie proste. W przypadku komputerów wystarczy pobrać aplikację EA App lub Origin, a następnie kliknąć odnośnik umieszczony w poniższej liście. W kolejnym kroku wystarczy kliknąć przycisk “dodaj do biblioteki” i rozpocząć pobieranie gry na dysk.

Jak pobrać The Sims 4 za darmo

Linki do pobrania The Sims 4 za darmo:

Gracze posiadający konsole PlayStation lub Xbox muszą najpierw uruchomić konsole, a następnie przejść do sklepu PlayStation Store lub Microsoft Store i wyszukać The Sims 4 za darmo. Po znalezieniu produktu wystarczy sfinalizować dodanie gry do biblioteki i rozpocząć pobieranie. Należy pamiętać, że tytuł zostanie przypisany do konta na zawsze.

Sprawdź: Wszystkie kody do The Sims 4

The Sims 4 za darmo – najważniejsze pytania i odpowiedzi

Dlaczego The Sims 4 została udostępniona za darmo?

Przywitaliśmy w The Sims miliony graczy i patrzyliśmy z podziwem, jak uwalniają swoją wyobraźnię, odkrywają i łączą pomysły, doświadczenia i wersje samych siebie, zarówno w grze, jak i w prawdziwym życiu. W The Sims zawsze chodziło o celebrowanie nowych sposobów grania i oferowanie tak wielu możliwości odkrywania, że ​​cieszymy się, że możemy nadal witać więcej graczy niż kiedykolwiek.

Skąd mogę pobrać The Sims 4 za darmo?

Podstawowa gra The Sims 4 jest dostępna dla nowych graczy za darmo na PC za pośrednictwem aplikacji EA lub Origin™, Mac przez Origin oraz Steam, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One.

Czy DLC do The Sims 4 również będą darmowe?

Aktualny katalog dodatków, pakietów rozgrywki, akcesoriów oraz kolekcji ​​do The Sims 4 pozostanie w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej.

5/5 - (17 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody