🏠 Strona główna Poradniki The Sims 4 Gdzie kupić lub znaleźć truskawki w The Sims 4?

Gdzie kupić lub znaleźć truskawki w The Sims 4?

Truskawki w The Sims 4 są dosyć problematyczne w znalezieniu, ale przydają się w przypadku ciąży Simki, aby wpłynąć na płeć dziecka. W tym poradniku pokazujemy, jak można szybko zdobyć truskawki oraz gdzie można kupić truskawki w The Sims 4 posiadając odpowiednie dodatki.

Gdzie znaleźć truskawki w The Sims 4?

Truskawki w The Sims 4 można znaleźć nawet w przypadku posiadania jedynie podstawowej wersji gry. Zjedzenie przez Simkę tego owocu sprawi, że zwiększy się szansa na urodzenie dziewczynki. Truskawek można także użyć do sporządzenia niektórych potraw i ciast.

Pierwszą metodą na znalezienie truskawek jest przeszukanie okolicy w celu znalezienia krzaków z czerwonymi owocami. Można je często znaleźć przy parkach i na obrzeżach miast. Jest to jedna z bardziej czasochłonnych metod, ponieważ po znalezieniu krzaka może się okazać, że owoce na nim muszą dopiero dojrzeć. Bardzo często krzaki truskawek rosną przy Parku “Kwiat Magnolii” w Wierzbowej Zatoczce.

gdzie można znaleźć truskawki w the sims 4

Po znalezieniu truskawek w The Sims 4 wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy na krzak i wybranie opcji “Zbierz cały plon”. Takim sposobem pozyskamy kilka sztuk owocu, który następnie można zjeść lub zasadzić w ogrodzie. Posiadając dodatek The Sims 4 Cztery Pory Roku warto pamiętać, że truskawki rosną jedynie na wiosnę.

Sprawdź: Kody do The Sims 4 Cztery Pory Roku

Gdzie kupić truskawki w The Sims 4?

Posiadając dodatek Miejskie życie można także w szybki sposób kupić truskawki w The Sims 4. Wystarczy udać się do jednego ze stoisk z warzywami i kupić interesujące owoce. Najczęściej stoisko z warzywami można znaleźć w mieście San Myshuno w dzielnicy sztuki. Aby dostać się na plac dobrym sposobem będzie np. podróż do Galerii sztuki “Kasba”.

gdzie kupić truskawki w the sims 4

Następnie należy udać się na plac i poczekać chwilę, aż pojawią się sprzedawcy w specjalnych stoiskach z warzywami i owocami. Po otworzeniu stoiska wystarczy kliknąć na niego lewym przyciskiem myszy i wybranie opcji “Kup płody rolne”. Na liście dostępnych plonów powinny znajdować się truskawki, które można zakupić w dowolnej ilości. Standardowa cena za jedną truskawkę to 44 Simoleony. Można spróbować trochę obniżyć cenę za pomocą targowania się ze sprzedawcą.

Sprawdź: Kody do The Sims 4 Miejskie Życie

Skąd wziąć truskawki w The Sims 4?

Wielu graczy zastanawia się pewnie, w jaki sposób kupić truskawki w The Sims 4? Posiadając dodatek Cztery Pory Roku, można je sobie zamówić nie wychodząc z domu. Wystarczy kliknąć na komputer lub laptopa i wybrać opcję “Zamów”, a następnie “Kup nasiona sezonowe”. Z dostępnej listy należy kupić kilka lub kilkanaście paczek nasion wiosennych.

jak kupić truskawki w the sims 4

Po zakupie paczki pojawią się automatycznie w wyposażeniu Sima. Kolejnym krokiem jest otworzenie ekwipunku i otworzenie zakupionych paczek. Jednym z owoców mogą być właśnie upragnione truskawki z The Sims 4. Ważne jest, aby otworzyć kilka paczek, ponieważ ich zawartości są losowe i jest szansa, że pierwsze paczki będą zawierały kwiaty lub inne owoce.

Kod na truskawki w The Sims 4

Jeżeli zdobycie upragnionego owocu ma odbyć się w ekstremalnie szybki tempie można użyć kodu na truskawki do The Sims 4. W tym celu wystarczy wejść do wybranej rodzinki i otworzyć konsole do wpisywania kodów za pomocą skrótu klawiszowego CTR + Shift + C. Kolejnym krokiem jest wpisanie kodu testingcheats true i zatwierdzenie go przyciskiem Enter.

jak zdobyć truskawki w the sims 4

Następnie do konsoli należy wpisać kod bb.showhiddenobjects i ponownie zatwierdzić klawiszem Enter. Kod ten odblokowuje ukryte obiekty w grze, w tym truskawki. Po wpisaniu kodu należy przejść do trybu kupowania i wpisać w wyszukiwarkę “Truskawki”. Następnym krokiem jest kupienie owocu za 44 Simoleonów.

Sprawdź: Wszystkie kody do The Sims 4

Truskawki w The Sims 4 – podsumowanie

Truskawki w The Sims 4 można znaleźć na kilka sposobów, ale może okazać się, że zajmie to w grze kilka dobrych dni. Najpierw trzeba znaleźć krzak z truskawkami, a następnie poczekać, aż na roślinie pojawią się owoce. Zdecydowanie szybszym sposobem jest zakupienie już gotowych owoców na straganach lub za pomocą komputera.

Wszystkie sposoby na zdobycie truskawek w The Sims 4:

  • Znalezienie krzaku truskawek obok parku
  • Kupienie truskawek na stoisku
  • Kupienie truskawek na komputerze
  • Wpisanie kodu na truskawki

Pozyskane truskawki warto zasadzić w ogrodzie, ponieważ ich zjedzenie może wpłynąć na płeć nowo narodzonego dziecka. Owoc ten można także użyć w niektórych ciastach i potrawach. Aby wyhodować piękny krzak z truskawkami, warto rozwinąć umiejętność ogrodnictwa na najwyższym poziomie.

Sprawdź: Kody na umiejętności The Sims 4

Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 215
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy