Strona główna » Newsy » Games with Gold maj 2022 – cztery gry za darmo

Games with Gold maj 2022 – cztery gry za darmo

Na oficjalnej stronie Xbox opublikowane zostały tytuły gier, które zostaną udostępnione w maju 2022 za darmo subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Na graczy czeka ciekawa przygodówka i wyścigi na wodzie.

Games with Gold maj 2022 – lista gier

Gracze już są przyzwyczajeni, że gry udostępnione w ramach Games with Gold nie należą do wysokobudżetowych, ale od czasu do czasu trafi się ciekawy tytuł. W maju subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli za darmo spróbować sił w czterech grach. Zdecydowanie najciekawszym tytułem z poniższego zestawienia jest The Inner World: The Last Wind Monk, czyli przygodówka point and click z bardzo ciekawą oprawą graficzną.

W maju 2022 subskrybenci będą mogli za darmo zgarnąć następujące gry:

  • Yoku’s Island Express – od 1 do 31 maja
  • The Inner World – The Last Wind Monk – od 16 maja do 15 czerwca
  • Hydro Thunder Hurricane – od 1 do 15 maja
  • Viva Piñata Party Animals – od 16 do 31 maja
Lista gier Games with Gold maj 2022

Gry warte uwagi w Games with Gold w maju 2022

Fani gier przygodowych powinni sprawdzić The Inner World The Last Wind Monk z majowego Games with Gold. W grze wcielamy się w Roberta, który wraz z przyjaciółmi wyrusza w poszukiwaniu ostatniego mnicha wiatru. Ten ma powstrzymać łotra, który próbuję w krainie Asposia przejąc władzę i zaprowadzić dyktaturę.

The Inner World The Last Wind Monk Games with Gold maj 2022

Drugim ciekawym tytułem z Games with Gold na maj jest Yoku’s Island Express. To zręcznościowa platformówka, w której wcielamy się w sympatycznego chrząszcza. Główny bohater chce na wyspie Mokumana zostać listonoszem, ale najpierw musi rozwikłać zagadkę występujących trzęsień ziemi i burz. Okazuje się, że starożytne bóstwo zostało uwięzione w śnie i jedynym ratunkiem dla wyspy jest znalezienie sposobu na przebudzenie opiekuna.

Zwiastun Games with Gold maj 2022


Zobacz więcej:

5/5 - (19 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody