Strona główna » Newsy » The Sims 4 Nowoczesna moda męska – nowa kolekcja do gry

The Sims 4 Nowoczesna moda męska – nowa kolekcja do gry

Zespół The Sims na oficjalnych profilach społecznościowych i na stronie internetowej zapowiedział kolejną kolekcję do The Sims 4 – Nowoczesna moda męska. Nowe rozszerzenie trafi do fanów już 2 grudnia.

Najważniejsze informacje o The Sims 4 Nowoczesna moda męska

Nowoczesna moda męska to nazwa dziewiątej kolekcji do The Sims 4, która została dzisiaj zapowiedziana przez EA. Rozszerzenie ma koncentrować się na samych ubraniach dla mężczyzn, które zostały zaprojektowane wraz z British Fashion Council. Jest to fundacja non-profil, która zrzesza brytyjskich projektantów. Celem współpracy było stworzenie ubrań do gry, które “przesuną granice stylu”.

Kolekcja The Sims 4 Nowoczesna moda męska

Kolekcja The Sims 4 Nowoczesna moda męska będzie oferowała fanom 23 nowe ubrania. Wśród nowych elementów garderoby znajdą się kurtki, swetry, spodnie, garnitury, a nawet płaszcz ze spódnicą. Możliwość założenie sukienki lub spódnicy był już wcześniej dostępny w grze, ale nigdy takie elementy nie pojawiały się wśród męskich ubrań. Kolekcja zadebiutuje 2 grudnia 2021 roku na komputerach PC i MAC oraz konsolach PS4/PS5 i Xbox One/X. Cena The Sims 4 Nowoczesna moda męska to 24,90 zł.

Kolekcja The Sims 4 Nowoczesna moda męska origin

Oficjalny opis The Sims 4 Nowoczesna moda męska

Zrewolucjonizuj klasykę dzięki kolekcji The Sims™ 4 Nowoczesna moda męska, zawierającej prowokujące do myślenia, przystępne ubrania zaprojektowane przez Stefana Cooke’a. Wymyślone na nowo kształty redefiniują tradycyjną męską modę, a tkaniny i wzory nadają stylizacjom unikalny wygląd.

Ubrania The Sims 4 Nowoczesna moda męska

Przejdź do szczegółów

  • Uzupełnij szafę swojego Sima o modne elementy garderoby. Płynne kształty dodają intrygi do każdego stroju, a suwaki, wycięcia i plisy nadają codziennym strojom odrobinę współczesności.
Informacje The Sims 4 Nowoczesna moda męska

Eksperymentuj ze stylem

  • Wyrafinowane i przewrotne stylizacje ożywiają podstawowe elementy garderoby. Baw się spódnicami z falbankami lub plisami i kolorowymi swetrami w łaty albo połącz elegancką sukienkę koszulową z kultowymi mokasynami, aby nadać kształt nowym trendom.
Cena The Sims 4 Nowoczesna moda męska

Sprawdź: Przegląd The Sims 4 Kwitnące wnętrza

4.7/5 - (27 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody