🏠 Strona główna Artykuły Seria The Sims Przegląd The Sims 4 Kwitnące wnętrza

Przegląd The Sims 4 Kwitnące wnętrza

The Sims 4 Kwitnące wnętrza to nazwa ósmej kolekcji do czwartej odsłony The Sims. Rozszerzenie to miało premierę 9 listopada 2021 i skupia się głównie na roślinach i obiektach dekoracyjnych.

Co oferuje The Sims 4 Kwitnące wnętrza?

Ósma kolekcja do The Sims 4 skupiona jest głównie na roślinach oraz obiektach dekoracyjnych z motywami roślinnymi. Początkowo twórcy promowali rozszerzenie hasłem “Świątynne klimaty”. The Sims 4 Kwitnące wnętrza oferuje graczom 24 obiekty dostępne w trybie kupowania.

First look The Sims 4 Kwitnące wnętrza

Największą częścią kolekcji są oczywiście rośliny doniczkowe. Jest kilka roślin możliwych do postawienia na podłodzie oraz kilka, które będzie można postawić na stole lub półce. Wśród obiektów znalazły się także nowe stoliki, a nawet zasłony i lampy. Wszystkie te obiekty na pewno ucieszą fanów naturalnych klimatów.

Rośliny, rośliny i jeszcze raz rośliny

Wydawać by się mogło, że temat roślin w The Sims 4 jest już nieco wyczerpany. W samej grze dostępnych jest poro roślin, którymi można udekorować domy Simów. Nowa kolekcja The Sims 4 Kwitnące wnętrza pod tym względem pozytywnie zaskakuje. Obiekty są zróżnicowane i rzeczywiście mogą świetnie uzupełnić Simowe wnętrza.

Kolekcja dodaje 5 niewielkich roślin do postawienia na blacie lub półce oraz 4 większe rośliny, które postawimy jedynie na podłodze. Wśród nowości znajdują się także dwa duże kwietniki oraz 3 obiekty z roślinami, które powiesić można na ścianie.

Przegląd The Sims 4 Kwitnące wnętrza kolekcja

The Sims 4 Kwitnące wnętrza dodaje także nową lampę stojącą, która oprócz samych kloszy z żarówkami posiada prawdziwe liście monstery. Oprócz tego rozszerzenie dodaje nową lampę sufitową oraz roślinę wiszącą, która jest tak wysoka, że do jej powieszenia potrzebne są średnie lub wysokie ściany. Ciekawą nowością są także zasłony składające się z gałęzi i zwisających liści.

Stoliki i półki w The Sims 4 Kwitnące wnętrza

Kolekcja The Sims 4 Kwitnące wnętrza oprócz samych roślin wprowadza do gry stoliki i półki, na których można ustawić ozdobne obiekty. Do dyspozycji gracze mają witrynę stylizowaną na domową szklarnię w kilku kolorach oraz półkę “Domorosły hodowca” z kapeluszem i kaloszami na dole.

Cena The Sims 4 Kwitnące wnętrza

Wśród nowych obiektów warto także wspomnieć o trójpoziomowym stojaku na kwiaty oraz o wiszącej półce, która stanowi świetną ozdobę. Rozszerzenie wprowadza także dwa nowe stoliki z roślinami pod szklanym blatem.

Czy warto kupić The Sims 4 Kwitnące wnętrza?

Najnowsza kolekcja The Sims 4 Kwitnąca wnętrza jest już dostępna w sprzedaży na platformach cyfrowych za 24,90 zł lub 25 zł. Motyw roślinny wykorzystany w rozszerzeniu został tutaj bardzo ciekawe zaprezentowany. Ten pakiet wraz z dodatkiem The Sims 4 Życie eko będzie świetny dla wszystkich fanów motywów ekologicznych, którzy lubią ozdabiać domy Simów roślinami.

The Sims 4 Kwitnące wnętrza first look

Zawodzi niestety fakt, że przeliczając to na liczbę obiektów (24) wychodzi, że za każdy obiekt trzeba zapłacić nieco ponad złotówkę. Kolekcje to najmniejszy typ rozszerzeń do The Sims 4, ale za tę cenę można by spodziewać się troszkę większej liczby obiektów. Niemniej jednak te, które dochodzą w ósmej kolekcji prezentują się bardzo ładnie.

Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 215
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy