Strona główna » Newsy » Nowy pakiet rozgrywki i kolekcje do The Sims 4 nadchodzą

Nowy pakiet rozgrywki i kolekcje do The Sims 4 nadchodzą

Zespół The Sims opublikował na Twitterze plany na najbliższe miesiące dotyczące rozszerzeń i wydarzeń związanych z The Sims 4. Wśród nowości znalazł się pakiet rozgrywki i kolekcje.

Co wyjdzie do The Sims 4 w najbliższych miesiącach?

Fani The Sims 4 po raz kolejny otrzymali planowane nowości, których mogą spodziewać się w ciągu najbliższych miesięcy. Podobnie było wcześniej z jesiennymi nowościami do gry, które również zostały opublikowane na specjalnie przygotowanej grafice. Na początku tego roku do The Sims 4 planowany jest nowy pakiet rozgrywki i dwie kolekcje. Oprócz tego, fani mogą liczyć na darmowe przedmioty, które nadejdą wraz z aktualizacją do The Sims 4.

Niestety nie zdradzono dokładnie jakie to będą nowości. Z grafiki można wyczytać, że motywem przewodnim będzie świętowanie, które może świetnie zgrać się z urodzinami The Sims, które wypadają 2 lutego.

Weselny nowy pakiet rozgrywki do The Sims 4

Nowości do The Sims 4

  • Nowy pakiet rozgrywki, który pomoże w zorganizowaniu miłosnej imprezy
  • Dwie kolekcje, które umożliwią celebrowanie w odważnym stylu
  • Prezent stworzony we współpracy z Simową społecznością do gry i poza nią
  • Darmowe przedmioty związane z jedzeniem z całego świata, aby zbliżyć Simów do siebie
  • …plus kilka innych niespodzianek!

Weselny pakiet rozgrywki do The Sims 4?

Najwięcej emocji wzbudził oczywiście pakiet rozgrywki, który pozwoli na zorganizowanie miłosnej imprezy. Wśród fanów pojawiły się domysły, że może chodzić o rozszerzenie związane ze ślubami i weselami do The sims 4. Tego typu pakiety pojawiały się we wcześniejszych częściach – w akcesoriach The Sims 2 Impreza oraz w dodatku The Sims 3 Pokolenia, a także pakiecie “Żyj, Śmiej się, Kochaj” w The Sims 3 Store. Jest więc spora szansa, że plotki mogą okazać się prawdziwe.

Nowy dodatek d The Sims 4 Śluby

Całość wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobna jeżeli przyjrzymy się uważnie grafice opublikowanej przez zespól The Sims. Wśród serpentyn widać ikony, które wskazują na tort weselny, a także ślubne obrączki. To może być jasna wskazówka, że już za kilka miesięcy fani będą mogli urozmaicić śluby w grze o nowe obiekty, stroje i fryzury.

5/5 - (20 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody