Strona główna » Newsy » Wygląd Simów z The Sims 5 ujawniony

Wygląd Simów z The Sims 5 ujawniony

Lawina wycieków z testowej wersji The Sims 5 się nie kończy, a w sieci z każdą godziną przybywa kolejnych informacji. Tym razem testerzy znaleźli w plikach gry wygląd postaci, które mogą pojawić się w nowej grze Maxis.

Postacie w testowej wersji The Sims 5

Trzeba przyznać, że testerzy wczesnej wersji The Sims 5 są wyjątkowo hojni w dzieleniu się zdobytymi informacjami. W krótkim czasie fani mogli zobaczyć zdjęcia z mieszkań, widok na mapę miasta, a także filmiki z nowej gry The Sims. I wydawać by się mogło, że do sieci trafiło już wszystko z Projektu Rene, ale gracze postanowili poszukać ukrytych elementów w plikach. Okazało się, że producenci wraz z trybem kupowania i meblowania wysłali wczesny wygląd Simów z The Sims 5.

Postacie z The Sism 5 wygląd

Gra aktualnie nie zawiera możliwości edycji postaci, a nawet w samym mieście nie pojawiają się żadne postacie. Wychodzi jednak na to, że twórcy już są w trakcie tworzenia Simów do The Sims 5. Na udostępnionych zdjęciach przez autora profilu The Sims 5 World na Twitterze, widać dwie kobiety oraz mężczyznę. Posiadają oni dosyć zróżnicowane sylwetki, a ich grafika utrzymana jest w lekko kreskówkowym klimacie. Gracze wskazują jednak na nieproporcjonalnie duże głowy, które nie do końca zgadzają się z ostatnimi przeciekami. Twórcy od pewnego czasu pracują nad systemem, który ma tworzyć Simów na podstawie prawdziwego zdjęcia.

Wygląd Sima z testowej wersji The Sims 5

Trzeba pamiętać, że zaprezentowane postacie mogą być wynikiem testów np. umieszczenia jakichkolwiek ludzi w nowej grze. Jest więc spora szansa, że Simowie w The Sims 5 do czasu premiery jeszcze się sporo zmienią.

Simka z testowej wersji The Sims 5

Sprawdź: The Sims 5 oficjalnie zaprezentowane – zobacz wszystkie nowości

5/5 - (25 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody