Strona główna » Newsy » The Sims 5 oficjalnie zaprezentowane – zobacz wszystkie nowości

The Sims 5 oficjalnie zaprezentowane – zobacz wszystkie nowości

Podczas transmisji na żywo “Behind The Sims Summit Stream Event” twórcy zaprezentowali pierwszy raz wczesną wersję nadchodzącej gry The Sims 5. Aktualnie tytuł nosi nazwę “Project Rene”. Oto najważniejsze informacje na temat następcy The Sims 4.

Pierwsza oficjalna prezentacja The Sims 5

18 października 2022 roku twórcy The Sims zorganizowali dla fanów serii specjalną transmisję na żywo, na której zaprezentowali nadchodzące nowości. Wśród nich znalazła się także wczesna wersja The Sims 5, która aktualnie jest prezentowana jako “Project Rene”. Nazwa odnosi się do słowa “odrodzenie”, które ma wskazywać na odnowione zaangażowanie twórców w rozwój serii The Sims.

The Sims 5 Project Rene

Podczas transmisji z ust twórców nie padła nazwa The Sims 5, ale wśród społeczności nie ma złudzeń, że nowa gra z serii The Sims to właśnie The Sims 5. Tytuł jest opracowywany we współpracy z twórcami The Sims 4 oraz The Sims Mobile.

Nowości w The Sims 5

Twórcy nie określili, na jakim etapie aktualnie znajduje się tworzenie The Sims 5, ale wiadomo jest, że podczas transmisji zaprezentowany został jedynie fragment. W najbliższym miesiącach gracze mogą liczyć na aktualizacje prac.

Na opublikowanym fragmencie można zauważyć, że do The Sims 5 powróci koło kolorów oraz możliwość umieszczania dowolnych wzorów na obiektach. Imponującą nowością jest także możliwość edytowania poszczególnych fragmentów obiektów np. zagłówka łóżka lub poduszek na kanapie.

Twórcy zaprezentowali także możliwość publikowania swoich kreacji dla innych graczy oraz obsługę interfejsu na dotykowym ekranie. Jest więc szansa, że The Sims 5 będzie dostępne zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych. Jednak na potwierdzenie tego, będziemy musieli jeszcze poczekać.

The Sims 5 – najważniejsze pytania i odpowiedzi

Jaka jest nowa gra, nad którą pracuje zespół?

Zespół rozpoczął prace nad następną generacją The Sims, obecnie pod nazwą Project Rene. Fani mogą spodziewać się wielkich innowacji w tym, jak mogą dostosowywać i tworzyć swoje światy, jak będą się zachowywać i myśleć Simowie oraz jak gracze mogą dzielić się ulubionymi sposobami gry ze znajomymi na ich ulubionych urządzeniach. 

Dlaczego nazwa Projekt Rene?

Wybraliśmy Projekt Rene, ponieważ przypomina słowa takie jak renesans i odrodzenie i reprezentuje nasze odnowione zaangażowanie w The Sims . To właśnie robimy, zapoczątkowując nową przyszłość The Sims z nowymi wrażeniami z gry i nie tylko.

Co The Sims 5 będzie zawierać w momencie premiery, co spełni oczekiwania graczy?

Nie możemy jeszcze mówić zbyt wiele o tym, czego można się spodziewać podczas premiery, ale zwracamy uwagę na opinie graczy na wczesnych etapach rozwoju Projektu Rene. Staramy się wychodzić poza granice przejrzystości i stwarzać graczom możliwość podzielenia się swoimi przemyśleniami na temat tego, co tworzymy w ciągu najbliższych kilku lat.

Czy The Sims 5 będzie rozgrywką dla jednego gracza, czy będzie opcja dla wielu graczy?

Gracze będą mogli grać w trybie dla jednego gracza lub współpracować z innymi w trybie wieloosobowym online na obsługiwanych urządzeniach. 

Kiedy ukaże się The Sims 5?

Gra jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju i będziemy mieli więcej do podzielenia się w nadchodzących latach.

Czy to oznacza, że ​​nie będzie więcej zawartości do The Sims 4 ?

The Sims 4 nie zniknie w najbliższym czasie. Zespół od 8 lat pracuje nad rozwojem gry i jest jak zawsze zaangażowany w opracowywanie nowych i znaczących doświadczeń dla graczy i będzie nadal opracowywał i wypuszczał rozszerzenia do The Sims 4, aktualizacje i ekspresowe dostawy w najbliższej przyszłości.

5/5 - (19 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
komentarze 2
  1. Jak na wczesny etap to wygląda to bardzo obiecująco. Trochę niepokoi fakt, że chcą nad tym pracować jeszcze kilka lat. Czyli data premiery najwcześniej w 2025? Albo później ;/

Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody