Strona główna » Newsy » Tak wygląda miasto w The Sims 5 – nowe zdjęcia

Tak wygląda miasto w The Sims 5 – nowe zdjęcia

Kolejny tester, który ma dostęp do The Sims 5 opublikował w sieci zdjęcia prezentujące szczegółowo miasto oraz widok z góry na mieszkanie. Zobaczcie, co twórcy stworzyli już w ramach Projektu Rene.

Zdjęcia miasta z The Sims 5

Niecały miesiąc temu fani The Sims dowiedzieli się oficjalnie od twórców o trwających pracach nad nową grą, która nosi nazwę Projekt Rene. Studio nie czekało długo i rozpoczęło testy The Sims 5 z grupą graczy, którzy mają sprawdzać nowe funkcje i zgłaszać napotkane błędy. Wygląda jednak na to, że część z nich, pomimo podpisanej umowy poufności, udostępnia fanom serii zdjęcia z nowego tytułu. Dopiero co światło dzienne ujrzało 11 zdjęć z The Sims 5, które prezentowały tryb kupowania, świat oraz samouczek.

Dzisiaj na profilu na Twitterze o nazwie “The Sims 5 World” pojawił się wpis z kolejnymi zdjęciami z The Sims 5, które przedstawiają szczegółowo miasto. Autor profilu twierdzi, że prezentowane zdjęcia otrzymał w wiadomości prywatnej. Są one dużo lepszej jakości, niż te, które wyciekły do sieci wcześniej. Można na nich zobaczyć aktualny rozmiar mapy gry, a także widok na mieszkanie z lotu ptaka. Trzeba jednak mieć na uwadze, że jest to wersja testowa The Sims 5, która może się jeszcze sporo zmienić.

Mieszkania w The Sims 5

Przedstawione funkcje oraz grafika w testowej wersji The Sims 5 to nic pewnego, biorąc pod uwagę fakt, iż twórcy chcą nad tytułem pracować jeszcze kilka lat. Ale już teraz można zobaczyć, że gra prezentuję się całkiem ładnie, a obecność mieszkań już w podstawowej wersji gry z pewnością ucieszy fanów serii. Niektórych może martwić niewielki rozmiar mapy, który zawiera tylko kilka budynków, ale jest spora szansa, że do czasu premiery zostanie ona rozbudowana.

Widok mieszkania The Sims 5

Sprawdź: The Sims 5 oficjalnie zaprezentowane – zobacz wszystkie nowości

5/5 - (17 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody