Strona główna » Zapowiedzi » Nadchodzi nowy Saints Row – zwiastun i data premiery

Nadchodzi nowy Saints Row – zwiastun i data premiery

Studio Volition Inc. na dzisiejszym wydarzeniu Opening Night Live 2021 na Gamescom zaprezentowali piątą odsłonę serii Saints Row. Producenci opublikowali zwiastun oraz datę premiery gry!

Reboot Saints Row w 2022 roku

Nowa odsłona Saints Row to reboot, który pozwala Twórcom opowiedzieć nową historię bez skupiania się nad fabułą z poprzednich odsłon. Data premiery nowego Saints Rowa została zapowiedziana na 25 lutego 2022 roku. Gra zadebiutuje na komputerach PC w Epic Game Store oraz na konsolach PlayStation 4, 5 i Xboxach One i Series X/S.

nowy Saints Row 2022

W grze pojawi się zupełnie nowe, fikcyjne miasto Santo Ileso położone na południowym zachodzie Stanów Zjednoczonych. Twórcy zapowiadają, że nowe otoczenie będzie jedną z największych lokacji, która pojawiła się w serii Saints Row. W grze ma pojawić się także rozbudowany edytor postaci oraz szeroki wybór broni. Głównym celem gracza będzie zbudowanie własnego, przestępczego imperium w mieście pochłoniętym przestępstwami. Aby osiągnąć cel do nowej grupy Świętych dołączą Neenah, Kevin oraz Eli.

Nowe szalone Saints Row

Wszystkie gry z serii Saints Row miały ogromne dawki szaleństwa połączonego z absurdem i kontrowersją. Nie inaczej jest w przypadku nowej odsłony. Na zwiastunie można zobaczyć efektowne wybuchy, ciekawe bronie oraz szalone sceny. Wszystko na to wskazuje, że twórcy przy produkcji nowej gry postawili na dynamiczną rozgrywkę.

Nowy Saints Row premiera

Najważniejsze cechy nowego Saints Row:

  • Bądź świadkiem narodzin Świętych
  • Odkryj dziwny Dziki Zachód
  • Zbuduj swoje przestępcze imperium
  • Pistolety ogniowe i MNÓSTWO spluw
  • Ruszaj na ulice i w przestworza
  • Bezprecedensowa personalizacja
  • Bezproblemowa kooperacja

Więcej informacji na oficjalnej stronie Saints Row

5/5 - (33 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Saints Row (2022)

Więcej o Saints Row (2022)

Saints Row z 2022 roku to przygodowa gra akcji. Jest to piąta część z serii Saints Row, a jednocześnie reboot serii. W grze fabuła wraca się na sam początek, gdzie będziemy przyglądać się momentowi utworzenia świętych.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody