Strona główna » Newsy » Pierwsze zdjęcia z The Sims 4 Mali modnisie i Oaza wystroju

Pierwsze zdjęcia z The Sims 4 Mali modnisie i Oaza wystroju

Właśnie do internetu trafił pierwsze zdjęcia, które prezentują obiekty i ubrania z najnowszych kolekcji – The Sims 4 Mali modnisie i The Sims 4 Oaza wystroju. Producenci przygotowali dla fanów nowe ubrania dla dzieci w wieku szkolnym oraz obiekty do trybu kupowania i budowania.

Nowe kolekcje do The Sims 4 we wrześniu

Serwis simscommunity.info dzisiaj opublikował zdjęcia prezentujące zawartość najnowszych kolekcji do The Sims 4 – Mali modnisie i Oaza wystroju. Rozszerzenia zostały już zapowiedziane przez producentów w czerwcu, ponieważ są one częścią letniego harmonogramu, który obejmuje trzy miesiące wydawnicze – lipiec, sierpień i wrzesień. Dotychczas wydany został jedynie dodatek The Sims 4 Licealne lata, ale nareszcie nadszedł czas na nowe kolekcje.

Nowe rozszerzenia koncentrują się na dwóch obszarach – ubraniach oraz obiektach. Fani mogą liczyć na około 20 nowych elementów do trybu tworzenia Sima oraz podobną liczbę obiektów do trybu kupowania i budowania. Premiera kolekcji “Mali modnisie” zaplanowana jest na 1 września, a “Oaza wystroju” trafi do sprzedaży już 14 września. The Sims 4 Mali modnisie oraz Oaza wystroju będą kosztować 24,90 zł i będą od razu dostępne na komputerach PC, Mac oraz na konsolach PlayStation, Xbox.

Zdjęcia z The Sims 4 Mali modnisie

Kolekcja The Sims 4 Mali modnisie to rozszerzenie skupione wyłącznie na ubraniach oraz dodatkach dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dla młodych Simów producenci przygotowali modne czapki, sukienki oraz skarpetki.

The Sims 4 Mali modnisie premiera

“Z XUrbanSimsX, pasjonatem The Sims 4, jako naszym przewodnikiem po modzie, wyznaczymy następną generację trendsetterów z ubraniami dla dzieci, które są zarówno zabawne, jak i modne, idealne na każdą okazję w The Sims 4 Mali modnisie”

Premiera: 1 września 2022

Zdjęcia z The Sims 4 Oaza wystroju

The Sims 4 Oaza wystroju to kolekcja, która może przypaść do gustu szczególnie fanom, którzy lubią budować i urządzać Simom domy. W rozszerzeniu gracze znajdą nowe obiekty oraz elementy do trybu budowania.

The Sims 4 Oaza wystroju premiera

“Z pomocą AvelineSims, kolekcja The Sims 4 Oaza wystroju przynosi nowe meble inspirowane naturalnym krajobrazem pustyni południowo-zachodniej, aby Twoi Simowie mogli urządzić przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz dla relaksu i rozrywki.”

Premiera: 14 września 2022

5/5 - (21 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Jeden komentarz
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody