Strona główna » Newsy » Xbox Game Pass marzec 2022 – 7 gier dołącza do usługi

Xbox Game Pass marzec 2022 – 7 gier dołącza do usługi

Na blogu Xbox opublikowana została już lista gier, które dołączą w marcu do usługi Xbox Game Pass oraz PC Game Pass. Wśród tytułów znalazły się dwie premierowe gry – Young Souls oraz Far: Changing Tides. Poniżej przedstawiamy pełną listę.

Xbox Game Pass marzec 2022 – lista gier

Poprzedni miesiąc w usłudze Xbox Game Pass minął raczej bez większych fajerwerków, ale za to marzec zapowiada się bardzo interesująco. Na pierwszą połowę miesiąca zieloni przygotowali 7 gier, w tym dwie premierowe. Sporym zaskoczeniem jest obecność Marvel’s Guardians of the Galaxy. Fani latania będą zadowoleni z obecności Microsoft Flight Simulator w chmurze. Należy pamiętać, że możliwość grania w chmurze dostępne jest jedynie w pakiecie Ultimate.

Oto lista gier dostępnych w Xbox Game Pass w pierwszej połowie marca 2022:

 • Far: Changing Tides (chmura, konsole i PC) – już dostępne
 • Microsoft Flight Simulator (chmura) – już dostępne
 • Lightning Returns: Final Fantasy XIII (konsole i PC) – od 3 marca
 • Kentucky Route Zero (chmura, konsole i PC) ID@Xbox – od 10 marca
 • Lawn Mowing Simulator (Xbox One) ID@Xbox – od 10 marca
 • Marvel’s Guardians of the Galaxy (chmura, konsole i PC) – od 10 marca
 • Young Souls (chmura, konsole i PC) ID@Xbox – od 10 marca
Lista gier Xbox Game Pass 2022

Oprócz tego, w tym miesiącu Microsoft opublikował aktualizację do aplikacji Xbox na komputery PC, która wymagana jest do usługi PC Game Pass. Najnowsza wersja pozwala wybierać folder instalacyjny gier, a także wprowadza możliwość zmiany lokalizacji gry. Gracze mają od teraz dostęp do plików gry, a sama aplikacja została rozbudowana o opcję naprawy gier. Aktualizacja dostępna jest już w sklepie Microsoft Store dla Windows 10 oraz Windows 11.

Gry warte uwagi – Xbox Game Pass marzec 2022

Zdecydowanie największym hitem Xbox Game Pass w marcu jest Marvel’s Guardians of the Galaxy. To przygodowa gra akcji oparta na licencji Strażników Galaktyki od Marvela. W grze wcielamy się w Star-Lorda, który wraz z innymi strażnikami ma za zadanie poradzić sobie z kolejnymi międzyplanetarnymi konfliktami. Podczas rozgrywki gracz musi się zmierzyć z rozmaitymi przeciwnikami i bossami, mając do dyspozycji pistolety odrzutowe oraz odrzutowe buty.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Xbox Game Pass marzec 2022

Kolejnym ciekawym tytułem z tego miesiąca w Xbox Game Pass jest Microsoft Flight Simulator, który już był dostępny w usłudze, ale po raz pierwszy trafia do chmury. Oznacza to, że w dość wymagający sprzętowo symulator latania będzie można zagrać na konsoli Xbox One, a nawet na telefonie. W grze mamy okazję zasiąść za sterami jednego z dwudziestu samolotów i odbyć podróż po całym świecie. W grze dostępnych jest aż trzydzieści siedem tysięcy lotnisk, a także samoloty akrobacyjne i maszyny pasażerskie.

Gry dostępne w Xbox Game Pass do 15 marca

Oferta dostępnych gier w Xbox Game Pass i PC Game Pass ciągle się zmienia i, pomimo że sporo tytułów dodawanych jest każdego miesiąca, to kilka z nich opuszcza wirtualne półki. W tym miesiącu z usługi zastaną usunięte 4 gry. Gracze mają czas do 15 marca na zapoznanie się z nimi i zdecydowanie na ewentualny zakup z 20% zniżką.

 • Nier: Automata (chmura, konsole i PC)
 • Phogs! (chmura, konsole i PC)
 • Torchlight III (chmura, konsole i PC)
 • The Surge 2 (chmura, konsole i PC)

Zobacz więcej:

5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody