Strona główna » Newsy » Letni harmonogram The Sims 4 – oto planowane dodatki na 2022 rok

Letni harmonogram The Sims 4 – oto planowane dodatki na 2022 rok

Zespół EA na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych opublikował letni harmonogram The Sims 4 na 2022 rok! Tym razem twórcy przygotowali dla fanów jedno duże rozszerzenie, dwie kolekcje oraz aktualizację gry podstawowej.

Jakie dodatki wyjdą do The Sims 4 tego lata?

Twórcy The Sims 4 już od jakiegoś czasu publikują fanom gry specjalne harmonogramy, dzięki którym można się dowiedzieć, jakie dodatki są planowane w najbliższym czasie. Poprzednio gracze dowiedzieli się o pakiecie rozgrywki The Sims 4 Wilkołaki oraz dwóch kolekcjach. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzące nowości dużo bardziej spodobają się fanom serii. Do The Sims 4 nadchodzi dodatek o szkole średniej oraz dwie nowe kolekcje, a także duża aktualizacja.

Letni harmonogram The Sims 4 2022

Najnowszy letni harmonogram do The Sims 4 nosi nazwę “Rise & Shine!” i zdecydowanie różni się od poprzedniego, który był mroczny i tajemniczy. Na opublikowanych grafikach widać słońce, rośliny, bubble tea oraz elementy dekoracyjne, a wszystko to utrzymane jest w letnich, pastelowych kolorach. Harmonogram obejmuje trzy miesiące – od lipca do września 2022 roku. Oznacza to, że zapowiedziane nowości będą miały premierę w wymienionym okresie.

Nadchodzi dodatek do The Sims 4 o szkole średniej

Najważniejszą nowością z opublikowanego harmonogramu jest zapowiedź dodatku do The Sims 4 związanego ze szkołą średnią. Twórcy na grafice umieścili czapkę studencką wraz z kredkami, które mogą sugerować, że chodzi tutaj o szkolę przed uniwersytetem, czyli liceum lub technikum. To spora nowości, ponieważ dotychczas w serii The Sims nie było osobnego dodatku skupiającego się na szkole średniej. Najbliżej tej tematyki był dodatek The Sims 3 Pokolenia, który wprowadzał m.in. studiówkę.

Już jutro (30 czerwca 2022) o 17:00 na YouTube odbędzie się oficjalna prezentacja zwiastuna nowego dodatku do The Sims 4. Wtedy zapewne twórcy zdradzą dużo więcej an temat nadchodzącego dwunastego dużego rozszerzenia do gry.

Dwie nowe kolekcje do The Sims 4

Na udostępnionym letnim harmonogramie The Sims 4 zauważyć można także zapowiedź dwóch nowych kolekcji do gry. Tym razem gracze otrzymają pakiet związany z trybem budowania oraz z ubraniami. Można wywnioskować z grafiki harmonogramu, że pakiety mogą się skupiać na roślinności oraz na ubraniach z letnimi akcentami.

Duża aktualizacja The Sims 4 tego lata

Ostatnim elementem letniego harmonogramu do The Sims 4 jest zapowiedziana aktualizacja do gry. Można domniemywać, że będzie ona dosyć spora, skoro twórcy postanowili ją włączyć do zapowiedzianych nowości. Z podpowiedzi można wywnioskować, że uaktualnienie może być związane z transpłciowością Simów, ponieważ na grafice znalazła się flaga właśnie transpłciowości.

Jest też spora szansa, że zapowiadana aktualizacja do The Sims 4 będzie skupiać się na systemie konfigurowalnych zaimków. Aktualnie w grze system ograniczony jest jedynie do języka angielskiego, ale twórcy zapowiadali, że pracują nad rozszerzeniem na inne języki.

5/5 - (16 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody