Strona główna » Newsy » Trzy nowe scenariusze wyzwań w The Sims 4 już dostępne

Trzy nowe scenariusze wyzwań w The Sims 4 już dostępne

Wczoraj do The Sims 4 została wydana aktualizacja, która wprowadziła nowy system wyzwań do gry. Już dzisiaj do dwóch scenariuszy dołączyły trzy kolejne, które fani mogą rozpocząć w swoich rozgrywkach.

Nowe scenariusze do The Sims 4

Listopadowa aktualizacja do The Sims 4 wprowadziła zapowiadany system wyzwań na podstawie wymyślonych przez twórców scenariuszy. Na start w grze pojawiły się dwa wyzwania „Zarabianie Pieniędzy” oraz „Odnaleźć miłość po rozstaniu”, ale już dzisiaj fani mogą się cieszyć kolejnymi trzema scenariuszami, które już są dostępne w grze.

Twórcy zapowiedzieli już wcześniej, że w The Sims 4 scenariuszy wyzwań będzie więcej, ale zapowiadali także, że będą one czasowe. Aktualnie wiadomo, że wyzwanie “Za dużo dzieci” dostępne będzie jedynie do 17 listopada 2021. Warto wspomnieć, że każde wyzwanie wymaga stworzenia nowej rodziny w Stwórz Sima. Możliwe jest granie na utworzonym wcześniej zapisie, ale rodzina musi zostać stworzona od nowa.

Oto oficjalne opisy najnowszych scenariuszy wyzwań do The Sims 4:

Za dużo małych dzieci

The Sims 4 scenariusz - za dużo małych dzieci

Opis: Czy Sim, który czuje się przytłoczony, będzie w stanie poświęcić grupce małych dzieci wystarczającą ilość uwagi?

Wymagania: 3 małych dzieci, 1 młody dorosły lub starszy

Możliwe wyniki: Małe dzieci osiągają 3 poziom czterech umiejętności

Przetrwać święta

The Sims 4 scenariusz - Przetrwać święta

Opis: Dwójka Simów, którzy się nie znoszą, utknęła pod jednym dachem. Przyczyniły się do tego między innymi gnomy i oszustwa dotyczące nieruchomości – to zawiła historia. W każdym razie oboje są zbyt uparci, by się wyprowadzić. Czy otoczeni świąteczną atmosferą będą w stanie się pogodzić lub chociaż sprawić, że ze sobą wytrzymają? Simowie rozpoczną ten scenariusz, mając do siebie pretensje.

Wymagania: Simowie nie mogą być spokrewnieni, 2 młodych dorosłych lub starszych

Możliwe wyniki: Simowie są przyjaciółmi i nie mają negatywnych odczuć. Simowie utrzymują romantyczne relacje, będąc wrogami z obopólnymi korzyściami.

W pełni wszechstronny

The Sims 4 scenariusz - W pełni wszechstronny

Opis: Niektórzy Simowie są naprawdę godni podziwu: mają wiedzę z wielu dziedzin, są lubiani oraz bez poczucia winy gonią za marzeniami. Nie jest łatwo być kimś tak wszechstronnym – warto jednak podążać tą ścieżką.

Wymagania: 1 młody dorosły lub starszy

Możliwe wyniki: Sim kończy aspiracj, ma 5 przyjaciół oraz osiąga 10 poziom 3 umiejętności.

5/5 - (18 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody