Strona główna » Newsy » Wirtualny koncert Viki Gabor w Minecrafcie w tym tygodniu

Wirtualny koncert Viki Gabor w Minecrafcie w tym tygodniu

Zespół NVIDIA GeForce Polska poinformował na oficjalnej stronie internetowej, że w tym tygodniu planowany jest wirtualny koncert Viki Gabor w Minecrafcie. Na koncert zaproszeni zostaną wybrani gracze, a pozostali będą mogli obserwować wydarzenie na Twitchu.

Party RTX Viki Gabor w Minecraft

Polski oddział Nvidia przygotował dla wszystkich fanów Minecrafta niespodziankę w postaci wirtualnego koncertu jednej z ulubionych piosenkarek nastolatków – Viki Gabor. Koncert odbędzie się już w tym tygodniu – 30 lipca 2021 roku o godz. 19:00. Podczas koncertu artystka będzie wykonywać swoje największe hity, a na sam koniec rozda autografy, które zostaną wysłane po wydarzeniu. Koncert realizowany będzie w grze Minecraft w wersji dla Windows 10, aby pokazać wydarzenie w najlepszej jakości z użyciem technologii RTX.

Minecraft windows 10 koncert

Wirtualny koncert w Minecraft

Realizatorzy koncertu zbudowali wirtualną scenę (widoczną w górnej części artykułu), pod którą będzie mogła się zgromadzić wirtualna publiczność. Na profilu NVIDIA GeForce Polska na Facebooku został ogłoszony konkurs, który ma wyłonić graczy, którzy otrzymają specjalny dostęp na koncert. Do uczestnictwa w wirtualnym koncercie w Minecrafcie wymagane jest posiadanie karty graficznej GeForce RTX w komputerze lub laptopie oraz gry Minecraft z RTX wersja Windows 10. Pozostała część graczy będzie mogła oglądać wydarzenie na Twitchu NVIDIAGeForcePL. Więcej informacji o koncercie Viki Gabor w Minecraft można znaleźć na oficjalnej podstronie Nvidii.

Wirtualne koncerty w grach stają się ostatnio coraz popularniejsze. Przełomowym wydarzeniem był koncert Marshmello w Fortnite, który oglądało ponad 10 mln graczy. W czerwcu do The Sims 4 została wydana aktualizacja, która wprowadzała do gry wirtualny koncert Joy Oladokun, Glass Animals oraz Bebe Rexhy.

5/5 - (27 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Minecraft

Więcej o Minecraft

Minecraft to gra komputerowa, która została wydana 18 listopada 2011 roku. Jest to bardzo popularna gra o otwartym świecie, która rozwijana jest przez Mojang Studios.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody