Strona główna » Newsy » Nowy Assassin’s Creed to Infinity — oficjalny wpis Ubisoftu

Nowy Assassin’s Creed to Infinity — oficjalny wpis Ubisoftu

Kilka dni temu firma Ubisoft podzieliła się ze swoimi przemyśleniami na temat serii Assasin’s Creed. Poinformowali również fanów i ogólnym kierunku serii oraz dali informacje o oficjalnej nazwie kolejnego Assasina. Co można wyczytać ze wpisu?

Nowa gra to Assassin’s Creed Infinity

Jedną z ważniejszych informacji jest nazwa nowej gry — będzie to właśnie Assassin’s Creed Infinity. Pierwsze przecieki na temat samej gry mówiły o tym, że gra będzie bardziej liniowa oraz jej model ma opierać się na grze-usłudze, a więcej o tym tutaj.

Produkcją gry zajmą się dwa studia Ubisoft Montreal i Ubisoft Quebec, odpowiedzialne za kierowanie, rozbudowywanie, rozwijanie i określanie kształtu ogólnej przyszłości serii Assassin’s Creed. Na czele stanie Marc-Alexis Côté, który też będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego.

We wpisie nie ma podanych konkretnych szczegółów na temat kształtu przyszłej produkcji. Można za to wyczytać o tym, że twórcy widzą zmiany w branży i oni również chcą ewoluować ze swoją serią. Te informacje, połączone z ostatnimi przeciekami na temat zmiany modelu na grę-usługę, coraz bardziej potwierdzają tę tezę. Jednak na oficjalne potwierdzenie od Ubisoftu przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Cały, oficjalny wpis w języku polskim można przeczytać pod tym adresem.

5/5 - (11 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Assassin's Creed Infinity

Więcej o Assassin's Creed Infinity

Assassin’s Creed Infinity to nowa gra z serii Assassin’s Creed, która została oficjalnie zapowiedzenia przez studio Ubisoft. Gra jest na wczesnym etapie produkcji, a więcej informacji można spodziewać się w bliżej nieokreślonym czasie.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody