Strona główna » Newsy » PS Plus listopad 2021 – 6 nowych gier

PS Plus listopad 2021 – 6 nowych gier

Sony oficjalnie ogłosiło listę gier, które pojawią się już w listopadzie w PlayStation Plus. W tym miesiącu oprócz standardowych 3 tytułów do usługi dołączą gry dla posiadaczy PS VR.

PlayStation Plus listopad 2021 – lista gier

Zespół PlayStation obiecał dodać coś nowego dla posiadaczy PS VR i obietnicy dotrzymał. W listopadzie w PS Plus subskrybenci otrzymają aż 6 pozycji. W ofercie znalazły się gry dla fanów sportu oraz gier akcji. W każdym razie większość powinna znaleźć coś ciekawego dla siebie. Nowe gry pojawią się w usłudze 2 listopada i będą dostępne do 7 grudnia. Oto pełna lista gier w tym miesiącu:

  • Knockout City (PlayStation 5 i PlayStation 4)
  • First Class Trouble (PlayStation 5 i PlayStation 4)
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PlayStation 4)
  • The Persistence (PS VR)
  • The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition (PS VR)
  • Until You Fall (PS VR)

Oferta PS Plus listopad 2021 – w co warto zagrać?

W tym miesiącu do subskrybentów PS Plus trafią dwie gry akcji: Knockout City i First Class Trouble oraz jedna gra RPG: Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Oprócz tego wszyscy posiadacze PS VR będą mogli zagrać w horror The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners oraz Until You Fall, czyli grę akcji z elementami RPG. Wszystkie te tytuły będą dostępne w usłudze już od 2 listopada.

Lista gier PlayStation plus listopad 2021

Pierwszą wyróżnioną grą z tego miesiąca jest Knockout City, czyli gra akcji dla wszystkich fanów zbijaka. Grę zaczynamy od stworzenia własnej postaci i od razu jesteśmy przenoszeni na teren, gdzie głównym zadaniem jest zbicie innych graczy przy pomocy piłki. Tytuł ma wyłącznie tryb multiplayer i oferuje mecze dla 6 lub dla 8 graczy.

Kolejną pozycją z listopada w PS Plus jest trzecioosobowy RPG Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Jest to odświeżona wersja gry z 2012 roku. Na początku gracz tworzy własną postać, a następnie trafia do otwartego świata Amalur. Głównym celem gry jest ratowanie świata przed złem jednocześnie rozwijając drzewko postaci. Oprócz głównej linii fabularnej w grze dostępnych jest sporo misji dodatkowych, za które gracz otrzymuje punkty doświadczenia i reputację.

Trzecią grą dostępną od listopada w PS Plus jest gra sieciowa First Class Trouble. W grze wcielamy się w jednego z ocalałych na statku ISS Alithea, a głównym celem jest zresetowanie sztucznej inteligencji. Podczas rozgrywki należy być bardzo ostrożnym bo wśród ocalałych kryją się także mordercze androidy.

Zwiastun PlayStation Plus na listopad 2021

Gry dostępne w PS Plus do listopada 2021

Gry dodane do PS Plus w październiku 2021 już w poniedziałek 1 listopada znikną z oferty. Warto się spieszyć bo zostało zaledwie kilka dni, więc idealnie na kilka rozgrywek w Mortal Kombat X. Oto gry, które w listopadzie zostaną usunięte z PlayStation Plus:

  • Hell Let Loose (PlayStation 5)
  • Mortal Kombat X (PlayStation 4)
  • PGA Tour 2K21 (PlayStation 4)

Zobacz PS Plus na czerwiec 2022

5/5 - (29 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody