Strona główna » Newsy » PS Plus czerwiec 2022 – Kratos i SpongeBob za darmo

PS Plus czerwiec 2022 – Kratos i SpongeBob za darmo

Zespół Sony opublikował tytuły gier, które w czerwcu otrzymają subskrybenci PlayStation Plus. W tym miesiącu gracze za darmo będą mogli wkroczyć do świata skandynawskich mitów wraz z Kratosem oraz dobyć szaloną walkę z bohaterami Nickelodeon.

PlayStation Plus czerwiec 2022 – lista gier

Na stronie PlayStation właśnie została opublikowana lista gier, które za darmo będą mogli odebrać subskrybenci PS Plus. Czerwiec zapowiada się całkiem pozytywnie, szczególnie dla posiadaczy PS4. Niebiescy w tym miesiącu postanowili udostępnić najnowszą część God of War, która została bardzo ciepła przyjęta przez graczy. Niestety z obecności tytułu mogą być niezadowoleni posiadacze piątki, którzy grę mają dostępną za darmo w ramach PS Plus Collection.

Oto pełna lista gier w PS Plus na czerwiec:

  • God of War | PS4
  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker | PS4
  • Nickelodeon All-Star Brawl | PS4/PS5
Lista gier PlayStation plus czerwiec 2022

Dla nieco młodszych graczy zespół odpowiedzialny za czerwcowy PlayStation Plus przygotował grę z bohaterami Nickelodeon. Nickelodeon All-Star Brawl to platformowa bijatyka, w której naprzeciw siebie stają najpopularniejsi kreskówkowi bohaterowie z takich bajek jak: Pełzaki, Invader Zim, Hej Arnold! lub Danny Phantom. Gra posiada tryb jednoosobowy lub multiplayer do maksymalnie czterech graczy.

Zwiastun PlayStation Plus na czerwiec 2022

Gry dostępne w PS Plus do 6 czerwca 2022

Wraz z nadejściem nowego miesiąca z wirtualnej półki PlayStation Plus znikają gry z maja. Subskrybenci mają jeszcze tylko kilka dni na dodanie gier do swojej biblioteki. Już 6 czerwca z usługi znikną następujące tytuły:

  • FIFA 22
  • Tribes of Midgard
  • Curse of the Dead Gods

Zobacz PS Plus na czerwiec 2022

5/5 - (24 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody