Strona główna » Pakiet rozszerzeń do The Sims 4 za darmo w Epic Games

Pakiet rozszerzeń do The Sims 4 za darmo w Epic Games

Właśnie na oficjalnej stronie sklepu Epic Games pojawiła się informacja, że już wkrótce fanów The Sims 4 czeka okazja, której nie można przegapić. Gracze będą mogli za darmo odebrać trzy rozszerzenia do gry!

Trzy rozszerzenia do The Sims 4 za darmo

Epic Games słynie ze swoich zaskakujących i bardzo atrakcyjnych promocji, w których można dorwać gry zupełnie za darmo. Tym razem nadchodzi okazja dla fanów The Sims 4, którzy już 11 maja 2023 roku będą mogli odebrać pakiet trzech rozszerzeń do gry. Oferta będzie dostępna do 18 maja 2023 roku, więc będzie tylko tydzień na odebranie darmowego zestawu.

The Sims 4 Przygoda w dżungli za darmo w epic games

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, wystarczy posiadać konto w Epic Games oraz podstawową wersję gry The Sims 4, która jest już dostępna za darmo. Jeśli jeszcze nie macie swojego konta, warto się zarejestrować, aby cieszyć się wieloma promocjami, jak ta. Warto także zaznaczyć, że oferta skierowana jest tylko dla graczy na komputerach z systemem Windows.

Sprawdź: The Sims 4 za darmo do pobrania na zawsze

The Sims 4 Żyj odważnie – co zawiera pakiet?

The Sims 4 Żyj odważnie to pakiet dostępny tylko w Epic Games Store, który zawiera trzy różne rozszerzenia. W skład pakietu wchodzą: The Sims 4 Przygoda w dżungli (pakiet rozgrywki), The Sims 4 Wytworne przyjęcie (akcesoria) oraz The Sims 4 Moda miejska (kolekcja).

The Sims 4 żyj odważnie za darmo w epic games

The Sims 4 Przygoda w dżungli

Odkrywaj niezwykłe zakątki dzikiej przyrody, badając tajemnicze świątynie, pokonując przeszkody w głębi dżungli, odkrywając zaklęte artefakty i poszukując ukrytych skarbów. Zgłębiaj kulturę i tradycje Selvadorady, próbując regionalnych przysmaków czy ucząc się nowych kroków tanecznych!

Sprawdź: Kody The Sims 4 Przygoda w dżungli

The Sims 4 Wytworne przyjęcie

Twoi Simowie będą cieszyć się elegancją i luksusem z The Sims™ 4 Wytworne przyjęcie Akcesoria! Urządź wykwintne przyjęcie, wykorzystując różnorodne wyszukane elementy dekoracyjne. Wzbogać garderobę swoich Simów o zachwycające suknie wieczorowe i szykowne garnitury. Pamiętaj też o przygotowaniu odpowiedniego menu dla każdej imprezy, korzystając z nowego stołu bankietowego i serwując pyszne potrawy swoim Simom!

The Sims 4 Moda miejska

Rozszerz możliwości stylizacji z kolekcją The Sims™ 4 Moda miejska, inspirowaną modnymi kreacjami z Mumbaju. Soczyste barwy, charakterystyczne sylwetki i kontrastujące motywy dodają dynamiki i witalności każdemu elementowi. Wyraź swoją indywidualność, łącząc modne akcenty z klasycznymi detalami, aby stworzyć świeży i niepowtarzalny styl.

Jak pobrać The Sims 4 Żyj odważnie za darmo?

Poniżej prezentujemy krok po kroku jak pobrać darmowy pakiet The Sims 4 Żyj odważnie. Należy pamiętać, że do pobrania pakietu potrzebna jest podstawowa gra The Sims 4 dostępna za darmo.

  1. Wejdź do sklepu Epic Games Store
  2. Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
  3. Kliknij w link: The Sims 4 Żyj odważnie za darmo
  4. Kliknij przycisk po prawej stronie z napisem „Pobierz” (dostępny od 11 maja)
  5. Potwierdź zamówienie
  6. Uruchom The Sims 4 za pomocą launchera Epic Games
  7. Połącz swoje konto Epic Games z kontem w EA App

Czy pakiet The Sims 4 będzie widoczny w EA App?

Wiele graczy Simowych zastanawia się, czy darmowy pakiet The Sims 4 Żyj odważnie będzie dostępny tylko w launcherze Epic Games. Aktualnie nie ma oficjalnej informacji w tej sprawie, ale do włączenia The Sims 4 wymagane jest połączenie kont EA App z kontem Epic Games. To sprawia, że pozyskane rozszerzenia przypiszą się automatycznie do biblioteki w EA App.

The Sims 4 żyj odważnie w EA App

Nie przegapcie okazji, aby za darmo wzbogacić swoją kolekcję gier o te fantastyczne rozszerzenia do The Sims 4! Pamiętajcie, że pakiet The Sims 4 Żyj odważnie będzie można odebrać w Epic Games Store tylko do 18 maja 2023 roku. Życzymy wam udanych zakupów i niezapomnianych chwil spędzonych z The Sims 4!

5/5 - (25 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody