🏠 Strona główna Poradniki The Sims 4 Kody The Sims 4 Przygoda w dżungli

Kody The Sims 4 Przygoda w dżungli

The Sims 4 Przygoda w dżungli to szósty pakiet rozgrywki do gry, który został wydany 27 lutego 2018. Rozszerzenie pozwala Simom wyruszyć do nowego tropikalnego otoczenia o nazwie Selvadorada. W nowej okolicy Simowie mogą poznawać nową kulturę, spróbować regionalnych przysmaków oraz kupować pamiątki. Oprócz tego Simowie mają okazję wyruszyć do dżungli, odkryć świątynie, a także zebrać pradawne artefakty. Kody do The Sims 4 Przygoda w dżungli pozwalają zdobyć nowe umiejętności oraz doświadczyć śmierci.

Jak używać kodów do The Sims 4 Przygoda w dżungli?

Wszystkie kody do The Sims 4 Przygoda w dżungli należy wpisywać do specjalnego okienka konsoli w grze. Aby je aktywować, należy na klawiaturze wcisnąć następującą kombinację klawiszy: CTRL + Shift + C. W przypadku grania na Xboxie lub PlayStation należy na padzie wcisnąć następujące przyciski: R1 + R2 + L1 + L2. Aby wszystkie kody działały poprawnie, należy uruchomić tryb zaawansowany. Aby to zrobić, należy w okienku konsoli wpisać kod testingcheats true i kliknąć przycisk Enter.

Umiejętności – kody do The Sims 4 Przygoda w dżungli

W pakiecie rozgrywki The Sims 4 Przygoda w dżungli dochodzą dwie nowe umiejętności: wiedza archeologiczna oraz kultura Selvadoradyjska. Umiejętności związane z archeologią pozwalają Simom odkrywać przedmioty z Selvadorady oraz badać i łączyć relikty. Rozwijanie wiedzy związanej z kulturą Selvadoradyjską pozwala odblokowywać np. nowe kroki taneczne oraz umożliwia dopytywanie o lokalne mity. Kody do The Sims 4 Przygoda w dżungli pozwalają rozwinąć nowe umiejętności do najwyższego poziomu.

 • ​stats.set_skill_level Major_Archaeology 10 – maksymalny poziom wiedzy archeologicznej
 • ​stats.set_skill_level Minor_LocalCulture 5 – maksymalny poziom kultury Selvadoradyjskiej

Kody na cechy charakteru

Pakiet rozgrywki The Sims 4 Przygoda w dżungli dodaje do gry dwie nowe aspiracje: Odkrywca dżungli oraz Znawca archeologi. Wypełnienie wszystkich zadań sprawia, że Sim otrzymuję nagrodę w postaci nowej cechy – Poszukiwacz skarbów lub Bywalec muzeów. Przydają się one, jeżeli Sim chce kontynuować odkrywanie grobowców. Poniżej prezentujemy kody na ukryte cechy z The Sims 4 Przygoda w Dżungli, które można dodać lub usunąć dla konkretnego Sima.

Cecha Poszukiwacz skarbów

 • traits.equip_trait Trait_JungleExplorer_TreasureHunter – dodaje cechę Poszukiwacz skarbów
 • traits.remove_trait Trait_JungleExplorer_TreasureHunter – usuwa cechę Poszukiwacz skarbów

Cecha Bywalec muzeów

 • traits.equip_trait Trait_Archaeology – dodaje cechę Bywalec muzeów
 • traits.remove_trait Trait_Archaeology – usuwa cechę Bywalec muzeów
The Sims 4 Przygoda w dżungli kody

Zamiana w szkieleta – kody The Sims 4 Przygoda w dżungli

Eksplorując świątynie w The Sims 4 Przygoda w dżungli Simowie mogą znaleźć ogromny skarb lub trafić na szkielet. Przy odrobinie szczęścia lub nieszczęścia Sim może również stać się szkieletem – na 12 godzin lub na zawsze. Jeżeli jednak nie chcemy czekać, można użyć kodów, które zmieniają Sima w szkieleta. Poniżej prezentujemy również kody, które przywracają Sima do normalnej postaci.

 • traits.equip_trait Trait_Hidden_Skeleton_ServiceSkeleton – Zmienia Sima w szkieleta na zawsze
 • traits.remove_trait Trait_Hidden_Skeleton_ServiceSkeleton – Zmienia szkieleta z powrotem w Sima
 • sims.add_buff Buff_Skeleton – Zmienia Sima w szkieleta na 12 godzin
 • sims.remove_buff Buff_Skeleton – Usuwa efekt szkieleta (12 godzin)

Kody na śmierć od trucizny w The Sims 4

Rozszerzenie The Sims 4 Przygoda w dżungli dodaje do gry nowy rodzaj śmierci – od wypicia trucizny. Za pomocą kodu można sprawić, że Sim zmieni się w ducha, a przyczyną śmierci będzie wypicie trucizny. Można także sprawić, że Sim, który zginął od trucizny, powróci do świata żywych.

 • traits.equip_trait poison – Sim zmienia się ducha po zginięciu przez wypicie trucizny
 • traits.remove_trait poison – powrót z ducha do normalnego Sima po zginięciu przez wypicie trucizny
5/5 - (31 ocen)
Udostępnij ten wpis!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 272
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody Quizy