Strona główna » Newsy » Overcooked 2 za darmo do pobrania na Epic Games Store

Overcooked 2 za darmo do pobrania na Epic Games Store

Na Epic Games Store właśnie pojawiła się nowa promocja, w której można zgarnąć zupełnie za darmo grę Overcooked! 2. Promocja potrwa tylko do 24 czerwca, więc warto się spieszyć!

Overcooked! 2 za darmo na komputery

Overcooked! 2 to druga osłona kultowej zręcznościówki od Ghost Town Games. Gra posiada tryb dwa jednego gracza oraz możliwość grania z innymi do max 4 graczy. Celem gry jest przygotowywanie posiłków w jak najszybszym czasie. Gracze stają przed misją ocalenia Cebulowego Królestwa, które zostało zakatowane przez armie nieumarłego chleba zwanego Unbread.

Overcooked 2 download free

Od dzisiaj do 24 czerwca 2021 roku gra Overcooked! 2 dostępna jest do pobrania za darmo na komputery dla wszystkich, którzy posiadają swoje konto w Epic Games Store.

Jak pobrać Overcooked 2 za darmo?

  1. Przejdź na oficjalną stronę Epic Games Store i zaloguj się
  2. Jeżeli nie posiadasz konta, możesz je zarejestrować przechodząc pod TEN link
  3. Po rejestracji lub zalogowaniu kliknij w link z ofertą gry: Overcooked 2 za darmo
  4. Kliknij czerwony przycisk po prawej stronie “Pobierz” i dodaj grę do swojej biblioteki
overcooked 2 za darmo download pc
5/5 - (17 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Overcooked! 2

Więcej o Overcooked! 2

Overcooked! 2 to gra zręcznościowa, która nastawiona jest na kooperację. W grze gracze wcielają się w kucharzy, którzy przygotowują różne potrawy, rywalizując lub współpracując z innymi graczami. Gra jest kontynuacją Overcooked, wydanej w 2016 roku.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody