Strona główna » Newsy » Nowa ocalała Mikaela Reid w Dead by Daylight

Nowa ocalała Mikaela Reid w Dead by Daylight

Wraz z dzisiejszym Mid-Chapterem 21.5 zostało wydane nowe DLC Hour of the Witch z ocalałą Mikaelą Reid. Dodatek wprowadza nowy rodzaj perków związany z totemami.

Kim jest Mikaela Reid?

Jak dowiadujemy się z gry, Mikaela Reid to młoda mistyczka, która jest zdolna do zmiany próby za pomocą nadprzyrodzonych zdolności. To niewątpliwe jedna z wyjątkowych postaci występujących w grze, która jako jedyna ocalała jest związana z magią.

Nowe umiejętności

Mikaela wprowadza do Dead by Daylight trzy nowe umiejętności. Perki, których nazwa rozpoczyna się słowem Urok, powiązane są z nowowprowadzoną mechaniką Dobrych Totemów (ang. Boon totems).

  • Jasnowidzenie – perk działa, gdy ocalały nie ma wyposażonego przedmiotu. Za każdym razem, gdy ocalały zniszczy totem, po przytrzymaniu przycisku umiejętności odblokowuje się potencjał widzenia aury. Przez 10 sekund widoczne są aury przełączników bram, generatorów, haków i skrzyń w promieniu 64 m.
  • Urok: Krąg Uzdrowienia – po pobłogosławieniu totemu, ocalali w promieniu 24 metrów zyskują 100% do leczenia innych oraz mogą leczyć się sami bez potrzeby uzycia apteczki
  • Urok: Naprawiacz Dusz – Po pobłogosławieniu totemu, ocalali w promieniu 24 metrów nie zostawiają śladów oraz ich aura jest niewidoczna dla zabójcy.

Jak działają Dobre Totemy?

Boon totem dbd

Boon totemy, zwane także jako Dobre totemy w polskiej wersji gry to nowa mechanika pozwalająca na czerpanie korzyści z totemów przez ocalałych. Do tej pory niszczenie totemów przez ocalałych było korzystne ze względu zdobycie dodatkowych punktów, leczenie z Wewnętrznej Siły od Nancy, czy w celu zniszczenia klątwy. Zestaw perków zaczynających się od słowa Urok, pozwoli teraz ocalałym na błogosławienie totemów. Wszystkie rodzaje totemów mogą ulec błogosławieństwu. Przemienienie zwykłego totemu w dobry totem trwa 14 sekund, podobnie jak zniszczenie zwykłego totemu. Możliwe jest także nałożenie błogosławieństwa bezpośrednio na klątwę, które trwa 24 sekundy. Aury dobrych totemów widoczne są dla wszystkich ocalałych w próbie. Dobre totemy wydają także dźwięki, które zabójca może usłyszeć i po podejściu do totemu może szybko usunąć błogosławieństwo. Istotne jest także, że totemy, które są pobłogosławione nie mogą zostać zniszczone przez ocalałych. Od wersji PTB zostały wprowadzone także drobne zmiany. Zasięg obowiązywania dobrych totemów wynosi 24 metry, a w przypadku gdy obszary działania totemów nachodzą na siebie, korzyści nie są sumowane.

Skiny

Mikeala tak jak każdy oryginalny ocalały otrzymuje zestaw recolorów podstawowego skina. Dodatkowo dostępne są dwie skórki, które można kupić za odłamki lub złociste mikrobiomy. Elementy wszystkich skórek są rozłączne.

Gospodyni Otwartego Mikrofonu z kolekcji Występ w Moonstone dostępny jest za 21 600 odłamków lub 1080 Złocistych mikrobiomów.

Kartomantka z Moonstone z kolekcji Jasnowidzenie dostępna jest za 810 Złocistych mikrobiomów.

Wróżbitka z Moonstrone z kolekcji Jasnowidzenie dostępna jest za 13 500 odłamków lub 810 Złocistych mikrobiomów.

Skin Krystalomantka z wodnym kwarcem to jedna z propozycji recolorów podstawowego skina i jest dostępna za 270 Złocistych mikrobiomów lub 5400 odłamków.

5/5 - (1 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Dead by Daylight
Default image
Mrrroziu
Miłośnik gier typu horror survival, jak i ogromny fan symulatorów. Ostatnio najwięcej czasu spędzam przy Dead by Daylight, przy grze będącej dla mnie świetnym zastrzykiem adrenaliny. W wolnych chwilach lubię też zaglądać do świata Minecrafta i The Sims realizując tam swoje szalone pomysły.
Liczba artykułów: 22
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody