Strona główna » Promocje » Dead by Daylight za darmo na Steam przez weekend

Dead by Daylight za darmo na Steam przez weekend

Na Steam właśnie wystartował darmowy weekend z Dead by Daylight. Gracze, którzy nie mają jeszcze tego tytułu, mogą dodać go do swojej biblioteki i sprawdzić całą zawartość przez 3 dni. Na nowych graczy czeka także promocja na DBD.

Darmowy weekend z Dead by Daylight

W ten weekend wszyscy gracze, którzy jeszcze nie mieli szansy naprawiać generatorów lub uciekać przed zabójcą w DBD, mają teraz idealną okazję do nadrobienia zaległości. W ten weekend można pobrać Dead by Daylight za darmo na Steam. Wystarczy wyszukać gry w sklepie, a następnie przypisać ją do swojej biblioteki. Podczas darmowego tygodnia można zapoznać się z całą zawartością podstawowej wersji gry. Oferta kończy się w poniedziałek 14 marca 2022 o godz. 19:00. Po tym dniu darmowa wersja DBD zniknie z biblioteki.

Darmowy weekend z Dead by Daylight

Dla nowych graczy twórcy przygotowali promocję na Dead by Daylight -50%. Podstawową wersję gry można zgarnąć już za 35,99 zł. Obniżką objęte są także DLC do DBD, których cena została zmniejszona od 20 do 50%. Promocją nie został objęty najnowszy dodatek Dead by Daylight Sadako Rising, który swoją premierę miał 8 marca 2022 roku.

Czy warto sprawdzić darmowe DBD?

Dead by Daylight to gra akcji z asymetrycznym trybem multiplayer z 2016 roku. Od lat tytuł ten cieszy się niezwykłą popularnością wśród graczy oraz streamerów. Grę rozpoczynamy na mapie, na której czterech graczy musi naprawić generatory, aby otworzyć bramę i uciec. Zadanie jest utrudnione, bowiem po tym samym terenie porusza się zabójca, którego głównym zadaniem jest uniemożliwienie wydostania się graczy poza bramę.

Dead by Daylight na Steam darmowy weekend

DBD najlepiej rozgrywać z grupką przyjaciół, z którymi będzie się walczyć o przetrwanie. Istotnym elementem gry jest także pomaganie sobie nawzajem: leczenie oraz ściąganie z haków. Presja czasu i oddech zabójcy na plecach sprawia, że każda rozgrywka może wyglądać zupełnie inaczej. Dla fanów znęcania się nad graczami, idealnym wyborem będzie wcielenie się w rolę zabójcy.

Pobierz Dead by Daylight za darmo na Steam

5/5 - (21 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Dead by Daylight
Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody