Strona główna » Promocje » Promocja The Sims 4 na Steam do -75%

Promocja The Sims 4 na Steam do -75%

Electronic Arts właśnie wystartowało z nową promocją na The Sims 4 na Steam. W obniżonej cenie można zgarnąć podstawową wersję gry, dodatki, pakiety rozgrywki, akcesoria oraz wybrane zestawy. Oprócz tego producent wystartował z promocją na strzelanki na Steam.

Promocja The Sims 4 na Steam z dodatkiem Wiejska Sielanka

Kilka dni temu zakończyła się promocja The Sims 4 na komputery i konsole, ale EA postanowiło od razu ruszyć z kolejną. Fani gry mogą teraz zgarnąć grę podstawową, dodatki, wybrane pakiety rozgrywki, akcesoria oraz wybrane zestawy w obniżonej cenie na Steam. W akcji promocyjnej udział bierze także najnowszy dodatek The Sims 4 Wiejska Sielanka. Niestety rozszerzenie, jako jedyne, jest w promocji jedynie -25%. Pozostałe dodatki producent przecenił o -50%. Promocja The Sims 4 na Steam będzie trwała do 15 października 2021 roku.

The Sims 4 w promocji na Steam

Z promocji na pewno warto skorzystać w przypadku planowania zakupu dodatku do The Sims 4. Obniżka -50% to największa jaką do tej pory zaproponował producent gry. Podobnie jest z pakietami rozgrywki, które standardowo przecenione zostają do -25%, chociaż w przeszłości zdarzały się promocje nawet do -40%. Na pewno warto obserwować co producent przygotuje na Black Friday oraz Cyber Monday.

Lista przecen The Sims 4 na Steam

Oto lista z podsumowaniem przecenionych rozszerzeń oraz gry podstawowej The Sims 4 na Steam:

  • The Sims 4 (75% zniżki) – 34,97 zł
  • Ulepszenie do cyfrowej edycji specjalnej The Sims 4 (75% zniżki) – 11,24 zł
  • Dodatki do The Sims 4 (50% zniżki) – 84,50 zł
  • The Sims 4 Wiejska sielanka (25% zniżki) – 126,75 zł
  • Pakiety rozgrywki do The Sims 4 (25% zniżki) – 67,42 zł*
  • Akcesoria do The Sims 4 (25% zniżki) – 37,42 zł
  • Zestawy do The Sims 4 (od 44% do 75% zniżki)

*Z promocji wyłączone są następujące pakiety rozgrywki: The Sims 4 Wampiry, The Sims 4 Dzień w Spa oraz The Sims 4 Wystrój wnętrz.

Szczegóły na temat promocji The Sims 4 dostępne są TUTAJ.

5/5 - (31 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
The Sims 4

Więcej o The Sims 4

The Sims 4 to gra symulacyjna z serii The Sims. Premiera gry odbyła się w 2014 i do tej pory jest rozwijana dzięki nowym dodatkom i akcesoriom. Gra opiera się na symulacji życia na każdym z jego etapów.

Default image
Bigosik
Jestem fanem wielu gier z bardzo różnych gatunków - od symulacji, przez platformówki, aż po strzelanki. Najwięcej czasu spędziłem na pewno w simsach tworząc kolejne pokolenia (szczególnie w The Sims 2) oraz w Minecrafcie budując mnóstwo budowli i eksplorując świat.
Liczba artykułów: 325
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody