Strona główna » Newsy » GeFoce Now RTX 3080 – wyższa wydajność, dłuższe sesje, większa rozdzielczość

GeFoce Now RTX 3080 – wyższa wydajność, dłuższe sesje, większa rozdzielczość

W usłudze GeForce Now wkrótce zadebiutuje nowy plan subskrypcyjny, którego głównym atutem będzie to, że będzie uruchamiany na maszynach wyposażonych w karty graficzne RTX 3080. Co jeszcze wiemy na ten temat?

GeForce Now RTX 3080 – nowy plan w usłudze

Plan, który został po prostu nazwany RTX 3080, to zupełnie nowy plan, który uzupełnia te dotychczasowe. Można go wykupić w przedsprzedaży za cenę 490 złotych na 6 miesięcy, co w przeliczeniu daje około 82 złote miesięcznie, a w więc całkiem niedużo jak za dostęp do jednych z bardziej wydanych kart graficznych.

NVidia GeForce Now z nowym planem

Korzyści planu RTX 3080

W planie zagwarantowane jest, że maszyna będzie wyposażona w karty graficzne RTX 3080, dostęp do tych maszyn będzie ekskluzywny tylko w tym planie, jedna sesja będzie mogła trwać aż do 8 godzin (zamiast 1 godziny w planie bezpłatnym i 6 godzin w planie Priority). Dodatkowo zwiększy się również rozdzielczość sesji, kóra zostanie podniesiona do 1440p oraz szybkości odświeżania do 120 FPS w przypadku użytkowników PC i Mac.

Kolejną nowością jest możliwość grania w rozdzielczości 4K HDR dla tych użytkowników, którzy grają za pomocą usługi GeFroce Now za pomocą NVidia Shield TV.

NVidia na swojej stronie prowadzi już zapisy na nową usługę, jednak informuje, że liczba maszyn jest ograniczona, a co za tym idzie — liczba dostępnych miejsc.

Szczegóły plany GeForce Now RTX 3080

Przedsprzedaż dla subskrybentów planów Founders lub Priority

Z kolei dla tych, którzy posiadają już płatny dostęp do usługi GeForce Now, korzystając z planów Founders lub Priority, mogą już dzisiaj zamówić w przedsprzedaży ten pakiet i być pierwszymi użytkownikami usługi. Przy czym użytkownicy subskrypcji Founders mogą liczyć na specjalny rabat 10% na nową usługę, która będzie widoczna na koncie użytkownika.

5/5 - (14 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody