Strona główna » Promocje » Watch Dogs w promocji na Steam i Epic – nawet 81% taniej

Watch Dogs w promocji na Steam i Epic – nawet 81% taniej

Na platformie Steam i Epic Games wystartowała promocja na gry z serii Watch Dogs, które można kupić razem za 81% mniej w porównaniu do standardowej ceny. Promocja zakończy się 1 listopada, dlatego warto się jej przyjrzeć już teraz.

Watch Dogs i Watch Dogs 2 w promocji na Steam

Na platformie Steam trwa wyprzedaż gier z serii Watch Dogs. Na tej platformie dostępne są tylko dwie części z serii, trzecia z kolei — Watch Dogs Legion — jest dostępna tylko w sklepie Ubisoft Connect lub Epic Games (tam również są na nie promocje 60% ceny, również do 1 listopada 2021 – link tutaj).

W Watch Dogs gracz wciela się w postać Aidena Pearce’a, genialnego hakera i byłego bandyty, którego kryminalna przeszłość doprowadziła do rodzinnej tragedii. Teraz poluje na tych, którzy skrzywdzili jego rodzinę, dlatego też będzie monitorować i hakować wszystkich, którzy go otaczają, manipulując wszystkim, co jest podłączone do miejskiej sieci. Gracz w grze może uzyskać dostęp do wszechobecnych kamer bezpieczeństwa, pobierać informacje osobiste, aby zlokalizować cel, kontrolować sygnalizację świetlną i transport publiczny, aby powstrzymać wroga.

Watch Dogs 1 w promocji na Steam

W Watch Dogs 2 gracz wciela się w Marcusa Holloway, błyskotliwego, młodego hakera mieszkającego w miejscu narodzin rewolucji technologicznej, w Zatoce San Francisco. W grze połączy siły z Dedsec, osławioną grupą hakerów, aby przeprowadzić największe włamanie w historii i zniszczyć ctOS 2.0, inwazyjny system operacyjny wykorzystywany przez przestępców do monitorowania i manipulowania obywatelami na masową skalę.

Watch Dogs 2 w promocji na Steam

Obydwie gry dostępne są w 75% obniżce w przypadku pierwszej części i 80% w przypadku drugiej. Na przecenie dostępne są wszystkie wydania gry: od standardowej, przez złote wydania po dodatki wydane do gry.

Można również zakupić paczkę pierwszej i drugiej części, gdzie można je zgarnąć za kwotę około 72 złote. Link do paczki znajdziecie tutaj.

Przecena obowiązuje już teraz i potrwa do 1 listopada, do godziny 19:00 w przypadku platformy Steam i godziny 16:00 w przypadku Epic Games Store.

5/5 - (14 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody