Strona główna » Promocje » Ubisoft Publisher Sale, czyli Assassin’s Creed, Far Cry i Watch_Dogs w promocji

Ubisoft Publisher Sale, czyli Assassin’s Creed, Far Cry i Watch_Dogs w promocji

Poniedziałkowy wieczór przyniósł sporo niespodzianek jeżeli chodzi o promocje na gry znanych wydawców. Kolejny, który dołączył do tej puli, jest Ubisoft. A co za tym idzie — Assassin’s Creed, Watch_Dogs, Far Cry i kilka innych gier w obniżonej cenie. Na które tytuły warto spojrzeć?

Lista najciekawszych tytułów od Ubisoft

Liczba tytułów w promocji jest całkiem pokaźna, a w obniżonej cenie są nawet całe serie gier.

Najciekawszą promocją na grę Assassin’s Creed jest Odyssey, która jest (jak na razie) ostatnią grą wydaną na platformę Steam. Tym razem akcja gry rozgrywa się w starożytnej Grecji, a głównym bohaterem jest Alexios lub Kassandra (w zależności od wybranej płci). Gra zyskała bardzo pozytywne opinie, a ich liczba przekracza 100 tysięcy. Grę można zdobyć taniej aż o 75%.

Assassin's Creed Odyssey w promocji na Steam

Grą z bardziej interesujących gier to Far Cry 5, gdzie gracz przenosi się do stanu Montana, czyli kolebki fantastycznego kultu Bramy Edenu. W grze stajemy do walki z przywódcą kultu — Josephem Seedem oraz jego rodzeństwem. Far Cry 5 to gra akcji z otwartym światem. Teraz możliwa do zdobycia za 80% mniej.

Far Cry 5 w promocji na Steam

Poniżej przedstawiam inne gry warte uwagi:

  • Assassin’s Creed Origins (taniej 80%)
  • For Honor (taniej 60% w przypadku Starter Edition i 75% w przypadku pozostałych edycji)
  • Watch_Dogs 2 (taniej 80%)
  • Monopoly Plus (taniej 60%)
  • UNO (taniej 60%)
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands (taniej 80%)
  • i wiele więcej

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na gry od Ubisoft rozpoczęła się dzisiaj (14 marca 2022) i potrwa tydzień, do 21 marca 2022, godziny 19:00. Pełną listę gier w promocji z tej okazji znajdziecie na specjalnej podstronie, dostępnej pod tym adresem.

Sprawdź również najbardziej aktualne promocje na gry:

5/5 - (10 ocen)
Sdílejte tento příspěvek!
Assassin's Creed 2

Więcej o Assassin's Creed 2

Assassin’s Creed 2 to druga odsłona serii. Została wydana w 2009 roku początkowo na konsole Xbox 360 i PS3, a premiera na komputery odbyła się kilka miesięcy później. W grze wcielamy się w Desmonda Milesa, kontynuując przygody bohatera z pierwszej części gry.

Assassin's Creed Black Flag

Więcej o Assassin's Creed Black Flag

Assassin’s Creed IV: Black Flag to czwarta, pełnoprawna odsłna serii Assassin’s Creed. W grze wcielamy się w Edwarda Kenway’a, a akcja gry rozgrywa się na Karaibach.

Assassin's Creed Brotherhood

Więcej o Assassin's Creed Brotherhood

Assassin’s Creed Brotherhood to gra akcji z elementami składanki i gry przygodowej. Jest to druga część trylogii, w której to głównym bohaterem jest Ezio Auditore. Akcja gry rozgrywa się w Rzymie.

Assassin's Creed Chronicles: China

Więcej o Assassin's Creed Chronicles: China

Jest to pierwsza odsłona serii spin-offów w motywie gier Assassin’s Creed. Gra jest platformówką 2.5D, w której w to bohaterką jest Shao Jun, uczennica Ezio Auditore. Akcja gry rozgrywa się w Chinach w XVI wieku.

Assassin's Creed Chronicles: India

Więcej o Assassin's Creed Chronicles: India

Jest to druga odsłona serii spin-offów w motywie gier Assassin’s Creed. Gra jest platformówką 2.5D, która kładzi silny nacisk na aspekt skradania się. Akcja gry rozgrywa się w Indiach w XIX wieku i obrazuje konflikt pomiędzy asasynami i templariuszami.

Assassin's Creed Chronicles: Russia

Więcej o Assassin's Creed Chronicles: Russia

Jest to trzecia odsłona serii spin-offów w motywie gier Assassin’s Creed. Gra jest platformówką 2.5D, która kładzi silny nacisk na aspekt skradania się. Akcja gry rozgrywa się w Rosji w XX wieku podczas gwałtownych rewolucji i represji bolszewików o polityczną opozycję. Główny protagonista to Nikolai Orelov.

Assassin's Creed Liberation HD

Więcej o Assassin's Creed Liberation HD

Assassin’s Creed Liberation HD to konwersja pierwotnie wydanej Assassin’s Creed III: Liberation na przenośną kosnolę PS Vita. Akcja gry rozgrywa się w latach 1765-1780, a główną bohaterką jest Aveline de Gandpré.

Assassin's Creed Odyssey

Więcej o Assassin's Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey to kolejna, jedynasta już, część z serii gier Assassin’s Creed. W grze wcielamy się w jedną z dwóch postaci: Aleksiosa lub Kassandrę, a sama akcja gry rozgrywa się w antycznej Grecji.

Assassin's Creed Origins

Więcej o Assassin's Creed Origins

Assassin’s Creed Origins to dziesiąta, główna odsłona z serii gier Assassin’s Creed. Akcja gry rozgrywa się w starożytnym Egipcie, a opowiada o początkach bractwa Asasynów.

Assassin's Creed Unity

Więcej o Assassin's Creed Unity

Assassin’s Creed: Unity to przygodowa gra akcji z popularnej serii Assassin’s Creed. Data premiery to 11 listopada 2014. Jest dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One. To siódma część słynnej serii Assassins Creed. Jest to pierwsza odsłona serii przeznaczonej wyłącznie dla posiadaczy pecetów i konsol ósmej generacji.

Assassin’s Creed Rogue

Więcej o Assassin’s Creed Rogue

Assassin’s Creed Rogue to gra akcji z elementami skradanki, która rozgrywa się w XVIII wieku w czasie wojny siedmioletniej. Gracze wcielają się w postać Shay’a Cormaca, asasyna, który zmienia swoje przekonania i zaczyna walczyć przeciwko swojemu zakonowi.

Default image
RitzyRanger
Moje ulubione gatunki gier to: przygodówki i symulatory. Wiele godzin spędziłem eksplorując świat z Larą we wszystkich częściach Tomb Raider. W wolnych chwilach lubię odprężyć się przemierzając kolejne kilometry w OMSI 2.
Liczba artykułów: 204
Zostaw komentarz

Start Poradniki Kody